Aynı anda 3 farklı kitap okumak...

Aynı anda 3 farklı kitap okunur mu ? Tek bir kitap okumakla arasında ki fark sizce nedir ?

• Kafayı çok karıştırır. Zihni yormaktan başka birşey değil.
    59% (10)50% (6)55% (16)Oy Ver
  • Zihin gelişimine daha faydalı olabilir.(Düşünme ve ayırt edebilme özelliğini artırır.)
    18% (3)33% (4)24% (7)Oy Ver
  • Kitapların üçüde farklı tarzda olursa daha çok yararı olur.(Roman,Hikaye,Biyografi gibi)
    6% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Aynı anda üç kitap okumakla, art arda üç kitap okumayla arasında bir fark yoktur.
    17% (3)17% (2)18% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|12

En İyi Kız Görüşü

• Yapan tanıyorum ama benim konsantrasyonum bozulur... Ve kitaplara hakaret olarak algılarım... Bir kitaba yeteri ilgiyi göstermek isterim...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Manyakca zor bir is ve aslinda imkansiz eger kutaplar heycanli degilse. Heycanli bir kitapi birakip diğerine başlanır mi. Ama 3 farkli kitapsa olur yani bilim, roman ve egtici biseyse olur

0|1
    0|0
  • Bir fikrim yok ama ben uc dort kitap bir anda okuyorum. O an hangisini merak edersem ona bakiyorum sora baskalarina falan. Sorun olmuyor

0|1
    0|0
  • Bir sey degismiyor.

0|1
    0|0
  • Ben hep en az 2 kitabi ayni anda okurum, farkli tarzda olmasina dikkat ediyorum hep, cok zevkli oluyor, canim hangisini okumak istiyorsa onu okuyorum degisiklik olsun istedigimde öbürüne geciyorum öyle yani :))

0|1
    0|0
  • mesela ben yapıorm el kıtabı küçüklüğünde olanlar oluor onları servıste okuyorum kalın kıtaplarıda evde okulda falan okuyorum

0|1
    0|0
  • farklı tarzlarda kitaplar aynı anda okunabilir. çok da güzel oluyor yaptım ordan biliyorum

0|1
    0|0
  • bence sırayla okumak daha anlaşılır

0|1
    0|0
  • Okuduklarını anlıyor ve karıştırmıyorsan sorun olmaz.

0|1
    0|0
  • aynı anda 3 kitap okumam çnkü okudğm tek br kitabı özümseyerek okumak isterm

0|1
    0|0
  • Bir kitap diğerlerinden daha akıcı ve sürükleyici gelir diğerlerini bırakır onu okursun sadece.

0|1
    0|0
  • bu biraz tarz olayı.ben okumam-.okuyamam -değil işi özü.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • ben de 3 farklı kitabı okuyorum. güzel oluyor bence.

0|1
    0|0
  • kitap okumaya alışıksan okunur

0|1
    0|0
  • Ben denedim ve kafam allak bullak oldu.

0|1
    0|0
  • Ben D diyorum. Ayni anda birden fazla kitaba basladigim cok oldu.

0|1
    0|0
  • aynı gün içerisinde 3 kitap değiştirerek okuyabilirim

avatarda ilginçmiş. dua eden Atatürk :)

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • D doğrudur. Ama ne gerek var 3 tane birden okumaya

ödevse tamam ama keyfi olarak yapmaya gerek yoktur.

0|1
    0|0
  • Aynı anda 3 kitabı okumam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Genelde araştırma üzerine kitaplar okuduğumdan aynı anda 5 6 kitap okuması, taraması yapıyorum.

Hakim olduğunuz bir konuda araştırma yapıyorsanız sayının önemi olmaz.

0|1
    0|0
  • Genelde iki kitabı birden okuyorum. Biri roman biri de farklı bir şey oluyor.

Günde 5 farklı derse girip kafa karışmıyorsa kitap okuyunca da karışmasın bir zahmet.

1|1
    0|0
  • 2 tane okuyorum,değişiyor aradaki şeyler.Karakterler karıştırılabiliyor filan.Kafa yormaktan başka bir şey değil tabii ki.

Bol şans.

Peace ^^ sister.

0|1
    0|0
  • 8-10 tanesini beraber okuyan dostlarım var..

kampüste ayrı, yatarken ayrı, klozetin başucunda ayrı, otobüste ayrı... kültür aşımı bu bana sorarsanız ama yapanlar büyük haz aldıklarını söylüyor..

0|1
    0|0
  • 5 tane okuduğumda oldu.

0|1
    0|0
  • tek kitap tek solukta bitirilirse daha iyi

0|1
    0|0
  • Okuduğunu anlamazsın mesela

Call of Duty gibi olur la bir oradasın bir burada :D

0|1
    0|0
  • He okunur ne yapacaksın kitap çorbası mı ? Beyin jimlastiği yaparsın bilim kadını olursun. Okuyabiliyorsan oku tabi ki ama tek bir kitaba yoğunlaşıp kısa sürede bitirip sıradakine geçsen daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • Cevap için teşekkürler. Ben öyle okumuyorum yalnız sadece okuyan var mı ve tek kitap okumakla arasındaki farkı söyledim :)

• 2 kitabı birarada okuyorum bir sorun cıkmıyor bence zihinsel aktiviteyi arttırır

0|1
    0|0
  • C şıkkı olabilir ama keyif almazsın bence..

0|1
    0|0
  • B ve C diyorum...

0|1
    0|0
  • en son ortaokulda kitap okumustum bılmıyorum valla :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...