İzmirde gezilecek ve görülecek yerler nerelerdir?

Merhaba arkadaslar 4-5 güne kadar izmire gidecegiz arkadaslarla gittigimizde gezmemiz, görmemiz, yememiz gereken neler var ? Yardımlarınız icin tesekkurler.

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• konak meydan kordon boyunda bir yürüyüş belki kafelerden birinde oturabilirsin de kızlarağası hanı kemeraltında biraz dolaşabilirsin konaktan fuar alanına doğru geçip oraları da gezebilirsin

0|1
    0|0
    • teşekkürler.

• tamam hepsini not aldım cok tesekkur ederim.

• işine yaradıysa ne güzel

Kızlar Ne Diyor 6

• konak alsancak fuar kemeraltı saat kulesi asansör

0|1
    0|0
  • konak selcuk kusadasi vs vs izmirin tamami gİlir biyeri dgil

0|1
    0|0
  • Karşıyaka'ya gel ben ordayım.

Ayrıca Karşıyaka'da Atatürk ün annesinin kabri ve eşinin yazlık köşkü Latife hanım köşkü var oraları gezebilirsiniz. Birkaç müze var fotoğraf ve haberleşme müzesi mesela .

0|0
    0|0
    • taam ama gezdirmezsen kıyameti koparırım orda.

• Konak Meydanına gidin gemiyle karşı yakaya geçin orda gezin boyoz yiyin bn izmire gidince oraları gezmiştim beğendim oraları :)

0|0
    0|0
  • izmir'de pek bir şey yok valla

0|1
    0|0
  • neler yokki

0|1
    0|0
    • yedigin ictiğin senın olsun gezdiklerinden bahset.

Erkekler Ne Diyor 1

• sasalı hayvanat bahçesine gidin fuara gidip dolaşın fotoğraf falan çekinin işte bornovada forum var oraya gidin gaziemirde optimum outlet var oraya gidin. kemeraltı çarşısı var oraya gidin kızlarağası hanında bir kahve için felan filan çok yer var 4 - 5 günlüğüne gelen biri için.

0|1
    0|0
    • teşekkurler genelde topluluk olarak gezecegımız ıcın avm felan pek hos olmaz.

Kızlar agasını aldım tesekkurler.

Yükleniyor...