Bizde olsa cahil insanlar denilir sokaklara çıkılır ve her yer dağıtılır

Kopenhagen de hayvanat bahçesin de çiftleşmesinden korkulan zureyfa çocukların ve yetişkinlerin önünde doğruluyor ve aslanlara yediriliyor

Bizim hayvan severler Yapılan bu çirkin hareketi niye görmüyorlar?

Kaynak

link

İlk Video

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• batlılar başka ülkelerde yetişdirdikleri kuklalarını kendi ülkeleri aleyhine oynatmazlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Görmediklerini sanman garip.

0|0
    0|0
  • vidyo açmadı

0|0
    0|0
    • Yo bakanlar oldu Video ya. Firewall yüzünden olmasın

• Evet ya biz varız var olmasına da pek fazla işe yaramıyoruz. Bi kısmı alman gibi kökünden haberi yok bir kısmı alman gibi olma çabaları içinde lakin başarısız bir azınlık ta işte hem okuyor hem kendi değerlerini korumaya çalışıyor ama zor iş. Yapabilene altın madalya takılmasi gerekir o derece yani :)

Yokarkadaş markadas kabul etmiyorum. Burda zaten bazı kişiler tarafından göze battim. Her konuda düşüncemi çekinmeden yazdığım için. Kufurler mi yemedim.Yeni profil açıp ekliyorlar bende aman dedim

• ben oraya geldiğimde 7 senedir buraya gelmeyen gençler vardı artık türkçe kelimeden çok almanca karıştırıyorlardı benle konuşurken bile iyice özünden kopmuş.Kopmamak için her yıl gelmesi lazım çocuğun.Birde yaşadığın çevrede çok türk olmalı en azından.berlin gibi mesela :)) küfür eden tipler var evet engelleyip geçeceksin takılmayacaksın fazla.ben ekledim kabul edersen sevinirim.yeni profil açanlardan değilim sanırım :)

• oha adamın dediği şeye bak şerefsiz

I'm actually proud because I think we have given children a huge understanding of the anatomy of a giraffe that they wouldn't have had from watching a giraffe in a photo.'- zoo spokesman Tobias Stenbaek Bro

cayırt

0|0
    0|0
  • biz kediye daldik gittik ya.harbiden yazik.bari kesip cala cocuga dagitsalardi.

0|0
    0|0
  • zureyfaysa zor tbi :)

0|0
    0|0
  • Şimdi bende insan kesenleri koycam.Aldı başını gidiyor bir kedi haberiyle girdik insan doğramaları ile yarına çıkarız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...