Kediyi öldüren şerefsiz hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben düşündüklerimi yazsam burası sansürden geçilmez neden bu kadar tepkisiziz bu olaya adam 300 lirayla serbest kalmış

0|0
20|40

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan öldürüyorlar kedi öldürmüşler çok mu kafası yaşayanlar insan psikolojisi ile uzaktan yakından alakaları yok. İnsanlar birbirini anlaşmazlıklarından öldürebiliyor ancak bir kediyi öldürmenin nasıl bir açıklaması olabilir, kedi ile ne sorunu olabilir...

Ağzı dili olmayıp dert anlatamayan canlı canlı değil kafasındasınız. Bir sümüklü ağzı var dili var 300 liraya serbest..

Vicdan, merhamet ile bağı olmayanlar insan değil gözümde.

İnsan; sevgisi, merhameti kadar insandır.

Sizin hesabınıza göre sizden de güçlü birisi canınızı yaktığında sizin de hakkınız olmayacak..

Neyse 300 lira ile serbest bırakanların da ameke.

13|8
    0|1

Erkekler Ne Diyor 39

• Yorumlara bakiyorum da, ozellikle erkeklerin yorumlarinda, olay bambaska bir boyuta tasinmis. Sanki insan oldurenlere ses cikarmiyoruz, sanki derdimiz sadece hayvanlar. Konuyu hala anlamamislar. Burada yapilan 'eylem'in kendisidir, son derece ciddi bir konudur. Sadistik bir uygulamadir. Bu eylemden duyulan zevk durumudur. Mezbahalarda hunharca oldurulen hayvanlara ne kadar karsiysam buna da karsiyim. Iskence altinda oldurulen, kocasi tarafindan oldurulen, eli baltali teroristler tarafindan oldurulen vb butun durumlarda islenen cinayetlere ayni sekilde karsiyim. Eylem olarak bu 'herifin' yaptigi hic de farkli degildir! Bunu gormuyor musunuz? 30 tane bardagi kiran cocuk 1 bardagi kiran cocuktan daha yaramaz degildir - ikisi de yaramazdir. Bir insan, bir kedi ya da baska bir canliyi oldurmus olsun her katil katildir! Bir kisi ya da bes kisi oldurmus olsun, katil yine katildir. Yapilan eylem korkunctur. Anlatabildim mi!

4|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim hassasiyet için adamın neden serbest bırakıldığını aşağıdaki cevaplardan anlıyorum. böyle ülkeye böyle adalet

• Ben de uzulerek goruyorum bunu. Ben de duyarliligin icin tesekkur ederim: bu konuyu actigin icin. Oldukca 'ogretici' oldu!

• Yazık diyorum. Ab yasalarına tabi olmadığımız sürece bu böyle devam edecek.

Onlarca aç farenin içerisine atılmış kocaman kedinin paramparça oluşunu izledikten sonra daha ötesini düşünemiyorum.

İşin enteresan tarafı , kanlar içinde olmasına rağmen hayvanın hala yaşıyor olmasıydı.

Kedi diğer hayvanlara göre daha geç ölmektedir. Bunun bir sebebi var mutlaka.

1|0
    0|0
  • Az önce yazdıklarımı, yapıştırıyorum...

Herhangi bir canlıya değer verilmiyor ki zaten bu ülkede.

Bu bazen kedi olur, bazen kadın olur, çocuk olur, sen olursun, ben olurum.

İnsan, hayvan, bitki hayatı, en ucuz şeyler, yaşamaya çalıştığımız ülkemizde.

"Cep"ler, "ayakkabı kutuları", dolu olsun. Gerisi, kimsenin umurunda değil.

2|0
    0|0
  • Bu normal bir insanın yapacağı bir şey değil, bu üzerine insan kasası giydirilmiş bir şeytan, pisliğin canavarın teki.. hayvan deyip hayvanlara hakaret etmek istemiyorum, sadist aşalık bir adam, 300 tl ye serbest kalmasına da hiç şaşırmadım, insana değer olmayan yerde hayvana mı değer verecekler, anlaşılır gibi değil..

2|1
    0|0
  • Cümlelerimi o mükemmel önyargınızla ve ben daha iyisini bilirim havasında okuyacaksanız hiç okumayın. Şimdi diyeceğim ki para ile salıverilmesinde bir suç yok belki miktar biraz daha fazla olup maddi zorluk sağlanabilirdi. Arkadaş insan değil ölen ki insan öldüğünde bile fazla yatırmıyorlar. Devlet böyle kanun yasalar cezalar çıkarmış hukukta buna uymak zorunda. Bunun yerine en güzeli arkadaşı bir güzel paketlersiniz gerekli ilgiyi gösterirsiniz birkaç yıl boyunca en ufak bir canlıya yan gözle bakmayacağından emin olur salıverirsiniz. Ne yapılacaktı asılması mı gerekiyordu ? Hapis cezası verilmiş olsa emin olun komik duruma düşerdik. Türkiye'de hayvanlar insanlardan daha kıymetli diye bir de yabancı ülkenin kanaları haber yayınladı mı gazeteleriyle de bol destek buldular mı tamamdır. Ülkemizi karaladılar ne için bir zibidinin yediği halt için biraz düşünerek hareket edin. İçinizde en çok hayvan sevgisi bende olduğundan hiç şüphem yok ve küçükken sırf bir köpeği seveyim derken az daha kulağımdan oluyordum. Yine de bu olayın etkisiyle onlara karşı sevgisizde olabilirdim ama olmadım. Mesele adaletsizlik ise hayvanlardan önce insanlığa yapılmış haksızlıkları konuşalım hayvanlar 2. planda olsun.

0|0
    2|1
    • hayvan öldüren insan da öldürür bunu unutmayın bugün bu yaptığı cezasız kalırsa yarın insan öldürünce kimin yüzü olacak o adama ceza vermeye .

• Kim bunun garantisini veriyor sosyal paylaşım sitelerindeki yorumlamalar mı ? Adamı içeri atsan ne olacak belki ters tepki verecek çıkınca daha kötü şeyler yapacak bir de böyle düşün.

• Siz ne derseniz diyin o çocuk psikopat bence. İnsan da öldürür, hayvan da.

Derhal akıl hastanesine yatırılması gerekir onun.

Adresi, telefonu tc's her boku var. Şu an o çocugu dövmek için harekete geçen yüzlerce eskisehirli var

2|0
    0|0
  • Ben insanlardan çok hayvanlara daha fazla üzülüyorum o.O

1|1
    0|0
  • Mahlukat-ı sefil in teki insan değil zaten . İnsan olmadığı için mahlukat-ı sefil gibi yakıştırmalar yapabilirim belki. Sadece fotoğrafı görmemle kapatmam bir oldu ama bunu yapan nasıl bir cani ise artık bilemiyorum. Cezasının da 300 tl olması devletimizin cana verdiği değeri. Tweet ata ata kasıp kavurduk ama bu kadar . ADALET kadın ismi olarak kaldı yine...

0|0
    0|1
  • İnsanlar ölüyo kafana takmıyosun kediyimi bu kadar taktın ? Tamam her canlı önemlidir ama diğer olaylar varken adam kedi öldürmüş sadece. Adam öldürenlerin yanında İmam gibi kalır kedi öldüren

0|0
    1|1
  • ethemi öldürende serbest

1|0
    0|0
  • Tipik oronspucocuu

0_0

4|0
    0|0
  • Su sosyal medya da iyi körükledi. Herkes paylaşıyor artık. Suça veya hataya dahil oluyor.

Bos gundemdi.

Dünya da sanki herkes her yerde güllük gulistanlik.

Van da acil i arayan baba ufacik çocuğuna GSM sinyali zayif diye teyit aramasi yapilmadi diye kimsenin kılı kipirdamadi! Olay yeni geçen hafta ..

Kimse GSM sinyali bile düzgün olmayan yerlere çözüm üretmeden reklamini yapan GSM firmalarini eleştirenler facebook ta yoklar hatta hicbir yerde de yoklar.

Tamam kedi de candir ama çocuğun katili neden görülmedi. Gazetelerde de manşet oldu duyarsızlık diz boyu.

1|0
    4|2
    • Aziz Nesin in meşhur yüzdesi burada da tutuyor gibi :D . Gülsek mi ağlasak mı ? Sanaldır falan filan mı ? ...

• İnsan öldürse burada bu soruyu sormazdın ama.

0|0
    11|4
  • O savunmasiz canliyi öldüren şerefsiz allahindan bulur inş

4|0
    0|0
  • Sen önce yazın ezdiğin karıncaların hesabını ver!

0|0
    1|0
  • ben de kedimin patilerini boyamıştım çocukken. Ama şimdi ben ne yapmışım diyorum. Allah onu yapan insanın belasını versin. Bunu yapan insan olamaz!...

0|0
    0|0
  • o çocuğu iple ağaca bağlayıp anasini gözünün önünde sikiyim hepininizden Özür dilerim bozdum ağzımi

3|1
    0|1
  • asılsız nedenlerden dolayı bir çok kadın dayak yedi, öldürüldü. eğer bunu umursamayıp kediyi umursuyorsan bişe y diyemem. kedinin de bir canı var ama önce eşrefi malukat.

0|0
    0|1
  • şaşırmıyorum insanlar yapıyor böyle şeyler.üzücü tabi :/

0|0
    0|0
  • piçaklıycas onu sen merak etme <3

0|0
    0|0
  • Kedi mi Adamlar İnsanları Öldürüyor

1|0
    2|1
  • Hiç bir haksızlık karşılıksız cezasız kalmaz bunun için ahiret hayatı bahşedilmiş fakat bazı insanlar ettiklerini dünyadada görürler kedide bir candır onun cezasını onu yaratan elbet verir

1|0
    0|0
  • Bize ne ya gerekli tepkiyi insanlar verdi uzatmanın anlamı yok sakız gibi

0|0
    3|3
    • keşke sen de tepki verenlerden biri olsaydın

• kusura bakma ama şu zamanlarda adam akıllı haber öğrenebildiğimiz tek yer sosyal medya herkes paylaşmazsa kimsenin haberi olmaz çünkü ülkede bunlar olurken st6arda atv de hala justin beberın tutuklanması yer alıyor.

• Tv izlemediğim için bir fikrim yok malesef. sosyal medya söylentileri yayan bir platform yalan yanlış birçok şey paylaşıla paylaşıla gündem olabiliyor biliyorsun

• ne yani kedi öldürdü diye hapis mi yatacak :S

0|0
    7|1
  • Demekki türkiyede canın bedeli 300 lira şimdi bu ceza miktarı o psikopata çok caydırıcı olmuştur kesin.

Şaka gibi ya bu ceza resmen psikopatları can kıymaya teşvik eder cinsten

0|0
    0|0
  • sen merak etme serbest kalması onun için iyi olmaz.bundan sonraki hayatı berbat olacak emin ol.

1|0
    1|0
  • bence o çocuğa denecek fazla bişey yok yetiştiği aile ortamı geçirdiği bir olay etkili olmuştur.öyle değilse bile manyağın teki yani yapılmaması gereken bişey

0|0
    0|0
  • insan öldürüyorlar her gün memlekete tepki olmuyorda kediye tepkimi bekliyorsun ?

0|1
    11|5
    • ikisi arasında bir fark yok benim için

• Hahaha! Biliyordum ya, yazmadan duramayacaktin. Kendi kendime gulmuyorum ki, buraya yazarsan yine gulerim demistim, sen gulduruyorsun beni. :D En azindan -16'nin seni sasirtmamasina sevindim. Bir de sasirsaydin, hahaha! :D

• benim yorumum altında bana cevap dönme diyorsun buradan daha kendindeki eksiklikleri göre bilirsin kafan karışık biraz senin sahte gulumseler

• Bırakın şu i*neyi.

0|0
    0|0
  • cevabım sorunun içinde saklı

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 20

• Bu kişiyi idam edeceksin.

Ama hemen idam edilse bile iyilik olur aslında.

işkence ede ede, çığlık attıra attıra yavaşça öldüreceksin

10|3
    0|1
  • Canı cehenneme . Böyle adi mahlukları ibreti alem için sokak ortasında linç etmeli. Bu tür yaratıklar toplum düşmanı. Acımayacaksın bu tür kişiliklere .

4|1
    0|0
  • bu kadar hayvan sever olması iyi güzel de bizim buraya da bekleriz onları adam kendi köpeğini dövüyor çıt çıkaramıyoruz çünkü kendi köpeği... şikayet etsek ne yazar bir şekilde ispatlıyor .. hayat bu hayvanlar MALESEF Kİ bu dünyaya ezilmek için gelmiştir düşüncesi çok yaygın ama unutuyorlar biyolojiye göre insanlar da hayvan ırkının bir türü.

2|0
    0|0
  • sesiz kalınmıyor..ama küfretmek çare değil yürüyüşler olucak ve dilekçeler yollayın..eylem lazım..yasa yok o yüzden para cezası aldı sadece..yasa için dilekçe gerek eylem gerek yani..yoksa lafla peynir gemisi yürümez

2|1
    0|0
    • imza toplanıyor imza toplandığı için adam emniyete alındı zaten ama 300 lirayla serbest bırakıldıktan sonra bizim bile yapabileceğimiz bir şey yok.

• yapılacak çok şey var ..nasıl yok..küfür etmenin dışında hukuki boyutu var bunun ..cevabımda yazdım tekrar yazma mecburiyetinde kalıyorum ..tek çözüm yasa..o yüzden yasa çıkması için zaten harekete geçildi..sizin bilginiz yoksa bu konuda bilemem tabi..insanalar dilekçeler yazıyor.yürüyüşler için organize oluyor..

• bu arada imza değil suç duyurusunda bulunulduğu için göz altına alındı..haklar alınır..

• Videodaki sesi kafası güzelmiş gibi geliyor.Büyük ihtimalle o kafayla yapmıştır belkide bir kafası bile yoktur şerefsizin.Birde kız arkadaşı muhabbeti dönüyor ortada bu olay bayağı karışık şuan gereken ceza verilmemiş olsa bile ömrü boyunca vicdan azabı ve toplumda dışlanma yaşayacak birde bu dünyanın 2. roundu var bakalım ne hesap verecek ozaman...

1|0
    0|0
  • hayvan sever sen varsın ben varım. ben hayvanlara olan sevgimden vejeteryan oldum. kedi köpek o insanların umrundamı sanıyosun. bir kedinin köpeğin benim için insandan çok değeri var. ama elimden ne gelir? yapabilceğimiz bişey varsa söyle yapalım

1|2
    0|0
  • Tepkisiz olduğumuzu düşünmüyorum. 300 lirayla da serbest kalması hesabının kapatıldığının göstergesi değil bence. Normal bir insan dünden beri yapılan yorumlar karşısında yaşayamazdı ama normal olmadığı gayet açık. İnsan olmadığından da şüphemiz yok zaten.

0|0
    0|0
  • o sadece kediyle kalmaz yakında birde insan öldürür oh çok adaletli bir sistem ya 300 liraymış o kedinin değeri

0|1
    0|0
  • para cezasıyla kurtulmamalıydı hiç olmazsa 2 ay hapis yatmalıydı...

0|0
    0|0
  • Şerefsiz olduğunu düşünüyorum ama neler hissetiğimi buradan anlatamam gebersin inş büyük bir hayvan sever olarak cehennemde cayır cayır yanmasını mümkünse ecelinin gelip hemen şu saniyede gebermesini istiyorum.

1|0
    0|0
  • Öldürmek başka işkence başka birşey..Adam ş*refsizin önde gideni..Satanist

2|1
    0|0
  • bu ülkede adalet yok ki...

0|1
    0|0
  • onu eskısehır sokaklarına bıraksalar keske.

0|2
    0|0
  • pislik allahından bulsun

0|1
    0|0
  • Paranin kölesi olmuslar amna kyim.

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum bende küçükken kediye traş köpüğü sıkmıştım,

0|0
    7|4
    • çok komik devam et

• Aynı soruyu çok kişi yazmış canım diğerlerine ciddi cevaplar verdim sonra sıkıldım.Aslında adamı suçlamaya hakkımız yok belliki sadist bir birey ceza vermek anlamsız tedavi olmalı

• 300 lirayii alsinlar tövbe tövbe.

0|0
    0|0
  • bin beter olur inşallah

0|0
    0|0
  • İnsan öldürüyorlar kedide birşeymi :)) adamlar serbest kalıyor.

0|1
    2|1
  • Yorumlara bakıyorum da insanlar öldürülüyor ne düşünüyorsun gibisinden.

Yahu burada ağzı var dili yok konusamayan muhtaç bir hayvandan bahsediyoruz.insanlar ölüyor ama HAYVANLARDA ölüyor.Dar düsünceli olmayın !

Her ikiside bir canlı anladınız mı CANLI!

İnsanları sevmeyen hayvanlarıda sevmezmiş lafı çok çok doğru.

Böyleleri icin yürüyüş eylemleri baslatıldı.Bu kişi cezasız kalmayacak Allahın izniyle.

İnsanlar ölüyor bir kedi nedir diye düşünenler

ALLAH sizi ıslah etsin.

3|0
    0|0
Yükleniyor...