Asoşeytıpres diyebiliyor musunuz? Karşınıza çıkan fırsatları böyle basit birşey yüzünden kaçırdığınız oldu mu?

levent kırcanın bu paradisini çoğu kişi bilir link

hiç karşınıza çıkan fırsatları böyle basit bi şey yüzünden kaçırdığınız oldu mu?

biriyle önemli bi konuşma yapacakken dilinizin sürçmesiyle saçma bişey söylediğiniz oldu mu nasıl toparlamaya çalıştınız?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben "Üç tunç tas has hoşaf suyu" ve "bu köşe yaz köşesi, bu köşe kış köşesi" bile diyebiliyorum :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evet diyebiliyorum

1|0
    0|0
  • associated press... zor değil... sadece ingilizcen biraz iyi olmalı kafi... ben çok iş yakaladım aksine... ama genelde kendimi eğittim o yüzden... hatta şu anda kendi işlerim olmasına rağmen dolgun maaşlı işLer sırada... ama nafile almanya yolcusu bu cocuk:) yani kaçmadı hiç elimden... evelallah tuttuğumuzun icabına bakarız:D

1|0
    0|0
  • normalde bildigim bir kelimeyi, kurul karsisinda karistirmistim. kelimeyi once almanca sonra da toparlayayim derken turkce soylemistim. rezil oldum ama en azindan firsat kacmadi :D

1|0
    0|0
    • :) dil çok olunca birbirine dolanıyo tabi :))

• dolanmaktan cok fena karisiyor. :D turkce telaffuzlarimdan komedi filmi cikar bazen cok rezil halde okuyorum anlamadan

• yooo söyleyebiliyorum ama sen '''olacak o kadarı''' çok izlemişsin...

0|0
    0|0
  • Asoşeytıpres

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır başıma gelmedi amaaaaa bu Levent Kırca çok komikti :D ilahi

1|0
    0|0
Yükleniyor...