Bir müze tasarlamak isteseydiniz bu ne müzesi olurdu?

Aklınıza gelebilecek hersey kabuldür. Denizcilik müzesi oyuncak müzesi vb .. Ama daha degişik ne düşünürdünz ve neden?

Güncellemeler:
Bu arada bu müzenin denize sıfır oldugunu söylemeyi unutmuşum

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

• sex toys museum olmasını isterdim Bütün uygarlıkların devletlerin zaman içinde ürettikleri seks oyuncaklarını sergilemek ve cinselliğin zaman içinde nasıl devrim geçirdiğini görmek açısından çok faydalı olurdu Hatta milli eğitim bakanlığının okul gezileri düzenlediğini de bir hayal ediniz :D

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Yüzyıllar öncesine ait , tarihi yapı , çizim, projeleri , özellikle Mimar Sinanın keşke ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yaralı müzesi yapar kıpırdayana elektro şok verirdim :D

0|0
    0|0
  • Klon askeri müzesi.İçinde klon askerlerinin zırhları,silahları,epik savaşları falan yazı olarak tanıtımları falan olurdu.Fives,rex gibi klonların belki balmumu hali olurdu.

0|0
    0|0
  • Savaşlardan arda kalan her türlü eşyaların müzesi güzel olur diye düşünüyorum.. Örneğin; kurşunun deldiği bir miğfer, kullanılmış strateji haritaları vs... ;)

0|0
    0|0
  • Ben tüm filmlerin afişi ve konusu olan bir müze tasarlamak isterdim hep aklımdadır hatta yanında açıklama sergi gibi afiş gelmiş geçmiş Türk filmleriden oluşan isteyen hatta tuşa basıp filmin fragmanını anında izleyebileceği şekilde tasarlardım iyi olurdu bikaç bal mum heykeli baş rollerin=)

0|0
    0|0
  • Müzik müzesi ünlü müzisyenler kullandığı aletler falan tam denize bakan bir cam kenarı komple cam olurdu ve canlı müzik olurdu oradada

0|0
    0|0
  • Cİnsellik müzesi, nudistler amatör resim müzesi

0|0
    2|0
  • Şiir müzesi...

Resim müzesi...

0|0
    0|0
  • Dinazor kemikleri filan olurdu.

0|0
    0|0
  • Kitap müzesi olurdu :)

0|0
    0|0
  • geçmişten günümüze bilgisayarlar

bilim ve bilim tarihi müzesi

bira müzesi geçmişten günümüze bira markalarının ürünleri

0|0
    0|0
  • Anime cosplay ve. Karakterler müzesi

0|0
    0|0
  • Düşünce müzesi açardım büyük adamların büyük sözleri olurdu duvarlarda her yerde bir söz olurdu bölüm bölüm yapardım hatta

0|0
    0|0
    • Değişikmiş .. Biraz daha beyın fırtınası yap desem nasıl fikir cıkar ortaya?

• mesela savaş adamlarının olduğu bölümde arka fonda savaş sesleri duyulurdu o döneme ait silahların sesleri ne bileyim çığlıklar mesela kılıç sesleri.. bir felsefik sözde piyano tarzı enstrüman duyulurdu arka planda..

• Madem Ks deyiz..

* Ks nin en popüler ve en xper üyelerinin balmumu heykellerinin bulunduğu bir müze..

0|0
    0|0
  • Graffiti art!

0|0
    0|0
  • Mezar Taşları Müzesi

0|0
    0|0
  • masumiyet müzesi

0|0
    0|0
  • YÜZÜK müzesi .

0|0
    0|0
  • Bir vine muzesi (vine ne bilmeyenler facebooktan baksin)

0|0
    0|0
  • cakmak ve tahta oymacılık ilgi alanım buyuk bir ihtimal ikisi

0|0
    0|0
  • insanlıkdan çıkanlar müzesi ve ziyaretler beleş olurdu insan olmaya bir nebze katkısı olurdu bence

0|0
    0|0
  • medeniyet ler müzesi

0|0
    0|0
    • Nasıl yani biraz açar mısın?

• bır bolgede olan tarıhte yasamıs medenıyetlerın muzesı atıyorum ıstanbulda var mesela senden once kım yasamıs bızanslılar ılkahnlılar vb

Kızlar Ne Diyor 12

• giysi ve aksesuar müzesi düşünürüm

tarih boyunca insanlar ne giymiş neler kullanmış onlar olabilir

0|0
    0|0
  • insan veya hayvan organları (formaldehit sıvıda kavanozlarda), kadavra (ölmeden önce bu iş razığı olan kişilerin bedenlerini kullanmak suretiyle ve yine formaldehit sıvı içince cam tabut veya devasa kavanozlarda), insan kemikleri (tarih öncesi kalıntılardan bulunmuş olanlar), cinayet resimleri (zamanında basına konu olmuş ve fotoğrafları basın tarafından elde edilmiş ama sansürsüz), cinayet kurbanı gibi görünen bal mumu heykelleri (olay yei tasviri ile birlikte), çürüş cesetleri betimleten realitik balmumu heykelleri.

0|0
    0|0
  • Arkeolog olduğum (keşke gerçekten mesleğimi yapıyor olsam) için Arkeoloji ile ilgili bir müze yapardım... Tabii yaratıcı şekilde... Belki canlandırmalı, belki açık hava vs...

0|0
    0|0
    • Meslegn nedr peki? Bn daha detaylı ilgi cekici bir müze dusunugorum

• bir yiğin kitap var evde zaten müzede bile yoktur benim odamda olduğu kadar :D herhale kitap müzesi yapardım :D

0|0
    0|0
  • Müzik müzesi.

'Farklı Kültürler' müzesi. ^^

0|0
    0|0
  • türkiye sanaatlar müzesi olurdu değişmezdi yani:D

0|0
    0|0
  • mutfak müzesi.

0|0
    0|0
    • İlgnc ama yemekler kokmaz mı? Ne düşüneden mesela

• 2500 yıllık tereyağ olduğunu düşünürsek kokuşmayan yiyecekler sunabiliriz.bunun dışında günümüze kadar ulaşmış mutfak eşyaları vs.

• dünya savaşları müzesi

0|0
    0|0
  • İlişkiler müzesi.

Resimler ile ilişkinin oluşu, başlangıçi, kavgaları, ve ayrılma

0|0
    0|0
  • Poşet,paket müzesi -.-

0|0
    0|0
  • oyuncak müzesi ,çünkü gerçek manada oyuncaklarım olmadı. onları toplamak bile çok güzel olurdu :)

0|0
    0|0
  • harley davidson müzesi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...