İzlediğiniz diziler hangisi??

izlediğiniz dizilerden bay/bayan en güzel ve en yakışıklı kim şimdiden teşekkürler

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• yakışıklı mı bilmem ama komple karakter olarak nip/tuck dan christian erkek olarak

kadın olarak lost evangeline lily

0|0
    0|0
  • Game of thrones

Khaleesi

0|0
    0|0
  • Breaking Bad. Walter White karizmatik bir yasli adam :) bir de olen bir hatun vardi yatarken. o cok fenaydı.

0|0
    0|0
  • Televizyon izlemiyorum ki. En son Ask-i Memnu'yu izliyordum. :)

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnun...serkan keskin. ali atay. osman sonant. ahmet mümtaz taylan

0|0
    0|0
  • Bryan Cranston

Nina Dobrev

0|0
    0|0
  • sons of anarchy brekıng bad walkıng dead arrow ve sayamadıgım bır cogu

0|0
    0|0
  • k.vadisi kaçak, umutsuz ev kadınları o kadar

0|0
    0|0
  • Bu adam 2008 yılında Türkiyenin en yakışıklı erkeği seçilmiştir . 2009 yılında Uluslararası düzenlenen bir model yarışmasında ise Türkiyeyi temsil etmiş ve 2. olmuştur. 2010 yılında en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. 2011 yılında düzenlenen k1 world glory model mans yarışmasında gene Türkiyeyi temsil etmiş ve 3. olarak büyük bir beğeni almıştır . İsmi Döndü inanmaz link

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler emek harcamış yazmışşsın sğl

• senin için üzgünüm , sen çiçeklerden daha güzel bir kızsın . sana taç yapmak isterdim papatyalardan güzel çiçeklerden . seni gül bahçesinde yaşatmak her gün farklı güzel çiçerklerle uyandırmak isterdim .hayatında mutlu olmanı diliyorum . seninle konuşmak çok güzeldi . Güzel yüzünün hayatında hep mutlu olmasını diliyorum .

• sağol bende senin için

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...