Daha önce bir yarışma programından hediye kazandınız mı?

bakalım en birinci kimmiş, en ilginç, hiç bi işe yaramayan hediyeyi kim almış?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• bi radyo programından 2 kişilik fasıl kazanmıştım. ama çalan grubun adının süt kardeşler olduğunu öğrenince gitmediydik.

1|0
    0|1
    • duzluk en gereksiz hediye olarak seninkini seçtim.:D

• hem de serdar ortaçı bilerek kazanmıştım ben bu hediyeyi:( çok gereksizdi gerçekten:(

Erkekler Ne Diyor 8

• yarışma değil de şöyle bir şey kazanmıştım

hayatımda bilardo hiç oynamadım ancak evde aterim de sürekli oynadığımdan çok iyi biliyordum,dominosun bir yarışması vardı bilardo yarışması ve netten oynanıyordu kural şuydu 12 topu 12 vuruşta sokman lazım eğer bir tane bile atış kaçırırsan eleniyordun ben 12 topu 10 vuruşta soktum ilk oynamam da büyük boy pizza kazandım bana şifre yolladılar ancak sahte hesabımla oynadığım için hediyemi alamamıştım :D

0|0
    0|0
  • Mavi Jeans'ten pantolon kazanmıştım bir kere, bir radyo programında.Soru da; ilk eurovision yarışması hangi yıl, ay, gün yapılmıştı.O zamanlarda da netim olmadığı için akıldan hesap yapmak zorunda kalmıştım.

1|0
    0|0
    • şimdi her şeye google dan bakıyorsun , bilginin de kadri kıymeti kalmadı:D

• Yok, ben kitaplara daha çok güvenirim hala.O yüzden çok acil bir bilgi değilse kütüphaneyi kullanırım.

• yok kazanmadım..

0|0
    0|1
  • radyodan süs eşysı kazanmıştım :) yine radyodan indirimli digitürk üyeliği kazanmıştım.

1|0
    0|0
  • yok kazanmadım fakat blue jean diye bir dergi vardı ordan birşey aldıydım.

0|0
    0|0
  • Hiç kazanmadım katılmadım bile

0|0
    0|0
  • katılmadım ki.

0|0
    0|0
  • kazanmak nasip olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yerel bir radyoda giyim çeki kazanmıştım..

almadım zevkine aramıştım arayanlar arasında kura çekilcekti ses tonum diksiyonumu beğenmişler bende anlamadım yarışma felan değildi akşam arandım gelip çekinizi alın dendi gitmedim..

yaşım 17 felandı

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hey Girl dergisinin bir yarışması vardı. Verdikleri paragrafın içinden bazı kelimeleri mi buluyoduk yoksa karışık harflerden kelimemi türetiyoduk tam hatırlamıyorum.En çok kelime türeten 3 kişiden biri olmuştum.Hediye olarak Boogle oyununu kazanmıştım.Hala severek oynarım bu oyunu. link

0|0
    0|0
  • Kazanmadım :/

0|0
    0|1
  • Ilk okuldu sanirim. Kosu yarismasi yapmistik. Salak gibi birinci olucagim hirsiyla hizlica kosmustum dusmustum . :( Birincide olamamistim tabi.. :((((((8

0|0
    0|0
  • hiç katılmadım

0|0
    0|0
  • Mehmet Ali Erbil'i aramıştım. Bağlamamışlardı telefon faturası girmişti o ay bize.

1|0
    0|0
  • hiç katılmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...