Internet sınırlamasına ne diyorsunuz?

şimdi ne olacak film veya müzik indiremeyecek miyiz

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ya sınırlama mınırlama yokki, sadece özel hayatı ihlal eden, baskasina karşi bilinçli ve örgütlü bir şekilde yapılan karalama aşalağıma gibi eylemleri önleyici nitelikte olan bir düzenleme sözkonusu , şöyle düşün mesela; senin ve sevgilinin uygunsuz görüntülerini sırf seni küçük düşürmek icin internette yayınlandığını farzedelim, yayınlanan bu görütüler, özel hayatın gizliliği ihlal ettiği ve alalen kişiyi itibarsızlaştırma girişiminin olduğu gerekçesiyle yayından kaldırmak ve bu yayını internete süren kişi ve kişiler hakkinda hukuk çerçevesinde cazai muiyideler uygulamak

0|0
    0|0
    • o kadarını biliyorumda ben sımdi sevgilimle p*rnodamı izleyemiyeceğim onu anlamadım bazı sitelerde öyle yazıyor ceza gelecekmiş evinize diye

• Ya yok onlar sırf hükümeti yıpratmak için yapılan karalamalar secim yaklasiyor biliyosun, secmenin terçihlerini etkilemek için her yolu mübah görüyo bu koministler

Bu arada sevgilinle p*rno ozlerken cok heycanli olsa gerek

Erkekler Ne Diyor 2

• Tabii ki hayır diyorum ama şimdi olduğu gibi liyakata değil de sadakate, daha doğrusu yalakalığa bakılan virane bir düzende bu normal tabii ki. Bence biran önce oku cevabımı yakında bu da kaldırılırsa hiç şaşırmam. çünkü.

0|0
    0|0
  • İndir bir şey olmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...