Mehmet Ali Erbil hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Mehmet Ali Erbil 'i kıskanan var mı? Türkiye'nin son 20 yılına damga vuran insanlardan birisi. Biraz patavatsız ama genel kültürü yüksek, çok birikimli ve yetenekli olduğunu düşünüyorum. Canlı yayın kazaları sık oluyor orası doğru.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sunucu olarak iyi ve işini biliyor ama zaman zaman belden aşağı imalarda bulunuyor. Ölçüyü kaçırmazsa daha iyi olur.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Parmak kadar.

Yok o parmaktan sonraydı.

İtici buluyorum kendisini, asla her sabah evimize konuk olan Seda hanım kadar samimi olamadı. Döneminde sevgilime "aşkım aşkım" demesini yasaklamıştım. Aksi Nazan Öncel' in "aşkıım baksana banaa" sının bizim şarkımız olmasını istemişti.:))

Yok ayol şaka yapıyorum.:))

Al birini vur ötekine Rahşan diyesim geldi.:))

1|0
    0|0
    • Ben de şu yorumun sonuna gelmeden evvel, hafif bir şaşkınlık geçiriyordum ki, sonunda şaka kelimesini okudum :D:D ilahi güldürdün. hakikaten al birini vur ötekine :D

• Canlı yayın kazaları mı ?Başlı başına rezalet .Çoğu kasıtlı olarak yapılıyor .Esprileri ve hareketleri sürekli belden aşağı Böyle birinden nasıl haz duyulabilir anlamıyorum .Genel kültürü ,birikimi ve yeteneğini sergileme gibi bir derdi yok ki bu tür şeylerin onda varolduğunu da düşündürtmedi bana .

0|0
    0|0
  • biraz tuhaf biri ama bi o kadar kadınların ilgi alanı oluyor ama şakaları da güzel bence

0|0
    0|0
  • süper bir adam ya bayılıyorum ona insanlarla dalga geçmesine falan.. he diyosanız insanlarla dalga geçmek iyi bişeymi tabiki değil ama izlenmesi keyif verici ve o insanlarda kişi mehmet ali erbil olunca kendileriyle dalga geçilmesinde bi problem görmüyolar.. onlarda kahkahalara boğuluyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bazen ciddi moda geçtiğinde mantıklı şeyler söylüyor. yani boş biri değil biyerde oturup konuşsak çok şey öğrenirsin ondan insanları güldürüyor da ama seviyeyi çok aşıyor duracağı yeri bilmiyor beyazıt öztürk daha iyi bu konuda hem efendi hem kültürlü hem de güldürüyor.

0|0
    0|0
  • azalarak bitsin !

2|0
    0|0
  • onun hakkında söylenecek cok söz varda neyse.İnsanları güldürmek için rol yapıyo,hanımlar seviyo sakalarını ama bence biraz abartıyo hem de aşırı efemine

0|0
    0|0
  • miladını çoktan doldurdu emekli olması gerekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...