Ingilizce ogrenmek istiyorum..

Kursa gidecek param yok..internette chat yaparak pratik yapmak istemiyorum..ama çok hevesliyim..şu zamana kadar ingilizceye hep uzaktan baktım ama artık öğrenmek istiyorum..kendi yöntemlerimle nasıl başarabilirim..tskler.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bak yapman gerekenler şunlar:

1- Altyazılı dizi izle izlerken konuşulanları sende konuş mesela Doctor Who izliyorum diyelim River içeri geldi Hello Sweety dedi sende demeye çalış ve alttan anlamına bak bu hem konuşmanı hemde anlamını öğrenmeni sağlar

2- İngilizce şarkılar dinle ve söyle bu konuşmana yardımcı olur, şarkıları çevir sonradan buda kelime hazneni arttırır

Önceleri kelimelerin anlamlarına bakabilirsin fakat aradan bir kaç ay geçtikten sonra ilk başladığında ve bir kaç ay sonraki halini sen anlayacaksın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• siteler var bulursun

0|0
    0|0
  • Senin ki heves bence istekli adam burada sormaz.Benim lisedeki arkadaşım sınıfta hep hello hi yok bilmem ne hep derdi adamda istek vardı.Girerdi chatrulete ordan takılırdı filan kafaya koydu antalyaya yabancıların geldi bir hotele gitti orda da işi kaptı şimdi firlandiyada manitası var :D

1|0
    0|0
  • dizi film izle durmadan aksam kulagına iyice yansısın

bir tane kitap al ingilizce roman anlamasanda her gun oku

bir kagıda hergun 5 kelime yaz gun boyu ezberlemeye calıs ilk baslarda gundelik kullandıgın esyalar yiyecek içecekler olabilir. bir ayda 150 kelime eder

1 ayda 150 ederse

10 ayda x eder?

dusun?

0|0
    0|0
  • kurs sadece ciddiyet katar para bayıldığın için. tabiki bir eğitim veriyor ama öncelikli amaç sana bir program belirlemesi. eğer bu ciddiyeti ben de sağlarım diyebiliyorsan internetten bir set indir biraz temel oluştur. bolca hikaye filan oku. kelime bilgini geliştir. olay budur yani. so do you have any question? anything at all?

0|0
    0|0
  • daynight diye bir eğitim seti var onu tavsiye ederim bide pratik kitapları var onunlada pekiştir çok işe yararayacaktır

0|0
    0|0
  • Sözlük - kitap - eğitim seti falan almadan öğrenemezsin. Film izlemekle, müzik dinlemekle sıfırdan dil öğrenilmez. Acun gibi Tarzanca konuşursunuz

Tell Me More setini deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • Önce kelimeleri öğren.

0|0
    0|0
  • en ucuz yol chat bende öyle yapıyorum :D tabi karşımdaki beni anlamak için epey çaba gösteriyor :D

0|0
    0|0
  • kurslar ve setler sadece grammer öğretir akıcı konuşmak pratiğe bağlıdır

0|0
    0|0
  • bilen birisiyle takıl bence :)

0|0
    0|0
  • bn ogretirimm istersennn

0|0
    0|0
  • İnternette birçok ingilizce eğitim seti var onlardan faydalanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sadece ingilizce konusucaz varmisin :)

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum diyorum I dont know

Kızlar Ne Diyor 2

• Film, dizi izlemeni tavsiye ederim. Kurs sana konuşma dilini öğretmez zaten.. Benim defalarca izlediğim, hatta repliklerine kadar ezberlediğim filmler vardır...Hem eğlencelidir film izlerken sıkılmazsın hem de öğrenirsin.

Ama sadece filmle İngilizce öğrenilmez. İnternet te bir sürü "short story" sitesi var. Aç onları okumaya çalış. Bilmediğin kelimelerini çıkar. Hatta bazı sitelerde hikayeyi dinleyebiliyorsun da, indirebiliyorsun da... Ben yolda giderken hep short story dinlerim ya da yabancı müzik.

Son olarak da sabır önemlidir. İsteği sebata dönüştürmen lazım.

Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Bu site işine yarayabilir.

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...