Isviçre de yabancıların akın etmesi halk oyu ile yasaklandı

İki sorum olacak

Birincisi; ülke için önemli kararlar da durmadan referandum yapılmasıni istermiydiniz

İkincisi ; isviçre küçük ülke bu yüzden habire halka sorabili sorabilir ler mi diyorsunuz yoksa türkiye gibi büyük ülkede yapılabilir mi dersiniz

Kaynak

link

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• sokaklar ıraklı suriyeli doldu.. araptan geçilmiyor.. bizim türkler gibi gittiği ülkeye ekonomik katkıda falanda bulunmuyorlar ha bire belediyeden geçiniyorlar..referanduma gerek yok bazı kararlar halkın menfaati düşünülerek alınır..bizde referanduma giden şey milletin alehine işliyor en son evet hayır referandumunda olduğu gibi oy vererek millet yargıyı hükümete teslim etti.. o bilinç henüz yok önce eğitim sonra tam demokrasi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gecen Istanbula gitmistim. Otogarda bindim Metroya. Arapyaya gittim sangilim. Metronun icinde Türkce konusan yoktu mk.

Irakliar, Suriyeliler ve diger Araplar basmislar ülkeyi. Calistiklari yok, faydalari yok. er Üniversiteye sinavsiz giris. Sigortalari beles.

Keske Türkiyeye'de gelse bu karar.

0|0
    0|0
  • Bence referandum gelişmemiş ülkeler için tehlikeli olabilir onun dışında halkın yönetime bu kadar dahil olması çok güzel bir şey bence

0|0
    0|0
  • ülke nüfusu çok kalabalık,eyaletlere ayrılarak oralardaki yönetim yaparsa belki.bunun haricinde yaptığın masraf çok büyük olur.

0|0
    0|0
  • :)

Türkiye de referandum olsa ne olur ki :) maddeler var halk bilmiyor :)

Ülkemiz de önce okur yazarlık oranı artmalı.. Haa okur yazarlar meclis de var da ne oluyor orası tartışılır..

0|0
    0|0
  • Böylesi daha iyi.

0|0
    0|0
  • nasıl yani isviçreye giriş yasakmı şimdi ?

0|0
    0|0
  • İsterdim.. Gerçek demokrasi budur. Büyük ülke olması teknoloji çağında artık bir problem değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Isvicreliler tuhaf insanlar daha cok tatil icin bile hayir demeyi tercih ettiler. Neyse neyse Isvicre denilince canim skliyor cunku bizimkilerin Isvicreye tasinma gibi bir arzusu var maalesef. Nefret ettim Isvicreden...

0|0
    0|0
Yükleniyor...