Nasıl bir evinizin olmasını isterdiniz ?

Nasil ev nasil is nasil yasanti hayallerinizi dokun buraya :)

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikan mutfak olmalı öncelikle :) eşim yemek yaparken çocuğu görmeli salonda ne yapar ne eder :) ve çok da hoş bence bu tarz link

Ve dublex olmalı merdivenler falan :) üst katta yatak odası çocuk odası vs olmalı

link

bir de terası olmalı evin :) akşamları eşimin bağrıma kafasını koyup bana yıldızları göstermesi için... link

ALLAH herkese istedii gibi önce eş sonra iş ve ev nasip eylesin...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İçini benim dosedigim amerikan mutfak küçük bir daire isterdim. Çalışmak istemiyorum açıkçası ama kimseye güven olmuyor mecbur calisicaz..

0|1
    0|0
    • Bu zamada calismiyana ekmek yok calismak zorundasin ne yazikki :)

• şöyle bir evim olsun isterdim :)

şu amerikan evleri bana çok hoş geliyor

link

0|1
    0|0
    • Bizim evin aynisi :))) prefabrikten dublex yapiyolar 70 milyara ama bizmki prefabrik degil babam kendisi yaptirdi . allah sizede nasip eder ins :)

• rica ederim ne demek ALLAH sizden de razı olsun dua etsem dilime mi yapışır ki müslüman bir kardeşime :)

hm o yüzden normal tabi babanızın böyle olması ilgi alanı tabi güle güle sağlıkla oturun ;)

• İnns tesekkur ederim :)

• Çok rahat sıcak bir ortamı olmalı. Amerikan mutfak,spor koltuklar,güzel bir kitaplık... Merdivenli falan istemem temizliği çok zor olur. Kendi evime de hizmetci sokmak istemem. Bahcesi olsun güzel düzenlerim bahçeyide. He unutmadan bir odaya iki tane tekli ama ayaklarımı uzatabileceğim tarzda koltuk koyarım önünde de perde olur değişik bir dvdlik alırım. VE SES SİSTEMİ TABİKİ. Ta ta ta taaaa sinemaya gitmeye gerek yok.

0|1
    0|0
    • Annemde senin gibi buyuk evin temizligi zor diyor :))) hayallerin cok guzel bahceli ev dedinde bizim bahceli evde isi cok zor allah gonlune gore versin seninde :)

• amin canım sağol seninde :)

• Amin tesekkur ederim :)

• link böyle bir şey olabilir

0|1
    0|0
  • tüm eşyaları benim seçtiğim bir ev

0|1
    0|0
  • Biraz komikçe ama salıncaklı tek katlı bahçesinde yüzlerce ördek tavuk kaz olan vi ev önünde dere akan ya da ben yaparım dere küçük bitane :-) :-) :-)

0|1
    0|0
    • Neresi komik gayet guzel mantikli hayalin var ins istegin olur :)

• Dün geceden itibaren her yeri ağaçlarla dolu, kendi meyvemi/sebzemi yetiştirebileceğim bir bahçesi olan iki katlı bir müstakil ev istiyorum. Bolca kitap okuyup resim çizeyim yeterli..

0|1
    0|0
    • Tamam gel bize bizim bahcede 60 cesit meyva agaci var annem sebze eker ilk baharlari evi satmayi dusunuyoruz daha dogrusu ben destekcisiyim satin die herkes bahceli mustakil ev istemis satmaktan vazgecsinler :D ins hayalleriniz gerceklesir sizinde

• link yeterli benim icin ^^

0|1
    0|0
  • ev olsun da nasıl olursa olsun

0|1
    0|0
    • Seninle evlenecek adam yasadi bunu bastan diyimde gozun yukseklerde cok mal mulkte degil honlun zengin insallah tum dileklerini allah kabul eder :)

• Hayallerimi hiçbir yere dökemiyorum ki. Çok çok fantastikler.

0|1
    0|1
  • tripxlex :)

0|1
    0|0
  • Amerikan mutfaklı

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• link

link

link

ben ve sevgilim ya da eşim olsun .yalnız ve sakin bir hayatım olsun tek dileğim

0|1
    0|0
  • link

dagın ortasın ufak sırın bisi.

0|1
    0|0
  • pok gibi param olsun gerisi önemli değil.

0|0
    0|1
  • hic biri umrumda dil ya hayattan zevk almadıktan sonra :)

0|1
    0|0
    • Sende benim gibi karamsarsin :)

• :) tesekkur ederim tutturamadım umarım sanada sabır ve mutluluk verir rabbim :)

• Saglik olsun :) amin cumlemize .

• doğanın içinde yanında bir göl tarzı bişey kimsenin bilmediği bir yerde araçla ulaşımın olmadğı bir evim teknoloji ile alakalı bir işim ve dünyalar güzeli bir eşim olsun isterdim :) olacak tabi zamanla eminim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...