Tekirdağ'ı nasıl bilirsiniz? Sizin için en yaşanacak yer neresidir?

Bu Türkiye'de yaşanacak yerlerden birisi midir sizce? İnsanları nasıldır? Ya da sizin için en yaşanacak yer neresi?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Sanırım antalya olurdu. Müstakil bir ev, kısmen mahalle baskısının daha az daha özgür olduğun,

bir yer.

Tekirdağ'ı rahat ve küçük bir yer gibi tahmin ediyorum. Edirne'ye gittiğimde tekirdağ'da böyle demişlerdi.

0|0
    0|0
  • kaldım bir sene tekirdağda be ya.. üj tane sevgilim oldu üjüde sarışındı ..

0|0
    0|0
  • Tekirdağlıları zengin bilirim alkolik kaynıyormuş ama tarla tokat sahibi cokmus trakyalılar iyidir ya

0|0
    0|0
  • kızları gerçekten güzel

0|0
    0|0
  • Tekirdagda oturuyorum

merkezinde oturucaksan tamam guzel derim

ama diger ilcelerini tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • insanları sert olur diye biliyorum vede çakallardır. ama sıcak kanlıdır değişik :D

0|0
    0|0
  • saray ın havası en güzeli kıyıkoy ve castro ama tekirdagı pek begenmedim sadece su saydım ilcelerini begendim.

0|0
    0|0
  • rakısını bilirim.yaşanılır mı bilmem ama belki çok ilerde yaşanılacak yer olabilir

0|0
    0|0
  • Denizi var tek iyi yanı o gibi yazın canın sıkıldıkça denize gidersin üniversitede gelişti değirmenaltı filan üniliysen güzel...Kilolu isen biraz tekirdağ zorlar Kyk bayırı ve 100 yıl çarşıya çıkmam hep dik :D onun dışında ben yaşarım şahsen...

0|0
    0|0
  • tekirdağ gitmedim ama duydugumda ismini aklıma sadece rakı oyun havası ve ağızları geliyor :)

0|0
    0|0
  • izmir antalya İstanbul tekirdağ değil!...

0|0
    0|0
  • Tekirdağ'da çok özel birisi yaşıyor <3

1|0
    0|0
  • Bi kere gitmiştim 1 tane çirkin kız bile yok o yeter :D

0|0
    0|0
  • iyi biliriz hayırdır yunan mı oldu gerı alalım

0|0
    0|0
  • Gitmedim gidip görmek lazım.

0|0
    0|0
  • süper ben doğma büyüme istanbulluyum tekirdağ edirne keşan gelibolu kırklareli o yörelerin insanı bir baaşka güzel bitiyorum

1|0
    0|0
  • istanbul guzeldir tekirdag bunaltici gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tekirdağ benim biricik memleketim ,çok seviyorum <3

0|1
    0|0
  • Bence güzel.Tutucu bir şehir değil ,çok rahat.Pek kalabalık olmaması da insanın içini rahatlatıyor.İstanbul'a da yakın ve karmaşıklıktan uzak.Yaşanacak bir yer.

Sadece bir süre sonra sıkılabilirsin.

0|1
    0|0
  • aa şaşırdım yeminlen daha 2 gün önce ordaydım :) hiç ama hiç beğenmedim iğrenç bir yer. şindi bir tane nehir var oralar projeyle güzelleşceymiş.. kazılmış falan.

0|0
    1|1
  • Gelme çok sıkıcı gelme

0|0
    0|1
  • Tekirdağ kısaca Trakya candır.

0|0
    0|0
  • bana hep itici gelmiştir tekirdağ

0|0
    2|1
  • tekirdağ banada çok özel birini hatırlatıyor bence gidip görülesi yer