Istanbul'un 4 aylık suyu kalmış..

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Sonumuz sizce ne olacak? Kuraklık kapıda ne yazık ki. Ne yapmalı, nasıl önlem almalı?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• teyemmüm alsınlar serefsizler..okadar bağırdık alyapıya yatırım yapın su kaynaklarını koruyun diye yol yaptık diye övünüyorlar sanki ihalesiyle babamı zengin etti namussuzlar.. link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sizin yasınız yetmez,ıstanbulda zaten su sıkntısı coktu,napsın ıstanbul duyan gıdıyor duyan gıdıyor,20 mılyon olmuş:S

onceden gece 3 te gelırdı su 1 saat acık kalırdı ancak,o arada mıllet banyosunu yapar kabını kacagını doldururdu,o gunler gerı donerse vay halınıze,sakın gelmeyın angaraya:)

0|0
    0|0
  • sek rakı içicez ozaman bundan sonra

0|1
    0|0
  • Baraj lobisi.

1|0
    1|0
  • tomalar susuz kalmasın :(((

0|0
    1|0
  • Ben bodruma taşındım napim kurtuldum tam zamanın da

0|0
    1|0
  • Cogu kisi suyubosa harcamaya devam ederse 4 aylik degil 1 gunluk su bile kalamaz.Once halkimiz bilinclenmeli.Cogu kisi suyu bos yere kirletmese, suyu bos yere acmasalar,kullanmadiklarinda musluklarini kapatsalar.Bu sorun cozulecek de iste ...

0|0
    0|0
  • hepsini ben düşüncek değilim ya. onu da istanbullular düşünsün.

0|0
    0|0
  • Bütün şuç AKP'nin; eğer CHP olsaydı iktidarda yeni nesil susuz yaşamaya alışacaktı ve sorun olmayacaktı. Milleti bolluğa refaha temizliğe bol suya almıştır sonra CHP'nin eline mahkum et; ayıp.

0|0
    1|0
  • Malesef gezi parkını yok etmek istiyen bir zihniyet bu ülkenin başında. İlk olarak onlardan kurtulmalı.

0|0
    0|0
  • hep bu hükümet... istifa :))))

0|0
    1|0
  • RTE ye sormak lazım.

0|0
    0|0
  • Su takviyesi yapıcam ben istanbula

0|0
    0|0
  • İnşallah daha çok kuraklık olur bu kadar mal dünyadan bilimden,kendinden bir haber bir canlı topluluğu var mı ,bu halk kadar pis cevre düşmanı aç görgüsüz tarih bilinci olmayan asalak bir toplum daha var mısu çok size bok için :):)

0|0
    0|0
  • suyu idareli ve az tuketerek bireysel bir cabadan baska hiçbirsey gelmez elimizden.

ve insanlara bu durumu anlatarak tabiki

0|0
    0|0
  • Olmadı deniz suyunu arıtırlar onu içeriz.

0|0
    0|0
  • Olmadi kola iceriz, sütlede banyo yapariz :)

0|0
    0|0
  • Nerenden uydurdun söyle bakalım

cayırt

0|0
    0|0
  • Bu gidişle dahada azalır yağmur yağmuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Su bulamıyorsak şarap içelim.

0|0
    0|0
  • paralel meteoroloji.

0|0
    0|0
  • cidden kuraklık kapıda.bu sene sadece kar gördüm başka hiçbişey..

0|0
    0|0
  • İstanbulu terk etmeye güzel bir sebep..

Gidelim uzak uzak şehirlerde sevişelim..

yalnızlıkla

0|0
    0|0
  • bu çok kötü haber

0|0
    0|0
Yükleniyor...