Bu aralar kitap kurdu oldum :) Ya bıraksalar kütüphaneden hiç çıkmam :)

Kitap okumayı severmisiniz? Kitap okudukça olayları kendiniz yaşıyormuş gibi hissedermisiniz ? :)

link bu müziğimiz :)

Huzur verici :)

0|0
21|21

En İyi Erkek Görüşü

• Çok severim kitapları.Aşkı da vardır,derti de,aksiyonu da,macerasıdır.Filmler daha çok etkiler,filmlerden daha çok yaşatır gerçeği :) Kitap sevmiyorum diyen insan olamaz sadece kendine göre kitap bulamamıştır zaten kanımca :)

Peace ^^ sister.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 21

• Dün bir kitap okudum ve okurken resmen içim acıdı. Ağladım bitirirken. Sanki kendimde kitabın içindeymişim gibi oluyor. Sanki karakterleri izliyorum hayal ettiğim evin içindeki bir köşede. Ya bilmiyorum kitap okurken kopuyorum kendi dünyamdan. O kitap bitmeden rahat edemem 2-3 günde biter hemen. Çok seviyorum:D Keşke daha daha çok okuyabilsem

1|0
    0|0
  • Kitaplar bişeyi yaşamadan öğrenmenin ve yaşamadan kültür birikimi yapmanın en zevkli ve kısa yöntemidir okuduktan sonra ben olsam şunu yapardım diyebilmek bile kitabın küçük mucizesidir

1|0
    0|1
  • Kitapları da , bu müziği de çoook seviyorum...

Kitabı aldımdı o bitecek, bitti mi de tadı damağımda kalıyor be kardeşim...:)

0|0
    0|0
  • ben sevmyrm fazla :(

1|0
    0|0
  • bende tam bir kitap kurduyum evet genelde içinde yaşarım her şeyi :)) başka dünyadaymış gibi..

1|0
    0|0
  • Evet çok severim.Hergün de okurum.

1|0
    0|0
  • Ben de son zamanlarda sürekli kitap okuyorum. Bence film izlemekten çok daha zevkli. Çünkü onun tipini ben kendim belirliyorum. Kitaptaki kızın yerine geçiyorum falan *-*

1|0
    0|1
  • Kitap aşkı başkadır ya. Çok severim çok da okurum.

0|0
    0|0
  • kitap okumaya bayılıyorum. bazı kitapların son 15-20 sayfasını okumaya korkuyorum biticek diye. bittikten sonra da uzun bir süre etkisinde kalıyorum. lisedeyken bir ara o kadar çok kendimi kitaplara vermiştim ki hocalarım ve ailem kitap okumayı yasaklamıştı resmen

0|0
    0|0
  • çok severim bu şarkıyı... kitap okumayı çok sevmem ama nefret de etmem

1|0
    0|1
  • Bu sorularla gelin bana :P

Kesinlikle hissederim.

Kitaplar ayrı bir dünya. Bu dünyanın çeşitli yansımalarıyla dolu. Ama zararsız ve oldukça keyif verici :)

0|0
    0|0
  • Kitap okuma benm tek dilegim bir gun kutuphanede oturup kendi okul dersim olmasin baska kitaplari okuyum aam bu aralar kafami kasiyacak vaktm yok kendi dersldrimden insallah yazin okurum iki uctane

0|0
    0|0
  • hastasıyız

0|0
    0|0
  • 1 haftada 4 kitap bitirecek kadar kitap kurduym :))

0|0
    0|0
  • Bayılırım.Kitaplarım benim dünyamda huzur demek.Bir şeye canım sıkıldığında veya sinirlendiğimde kulaklığımı takıp kitap okurum.Ve şöyle bir huyum var ki kitaplara kendimi fazla kaptırırım.Çoğu zaman kendimi kitaptaki kızın yerine koyarım.

0|0
    0|0
  • İnsanlar dizi izler bende dizi gibi sürekli kitap okurum kitap okumayan insanla okuma bilmeyen insan benim için eşittir

0|0
    0|0
  • Severim daha bu gün bir tane bitirdim :)

0|0
    0|0
  • aşığım ne diyorsun.

0|0
    0|0
  • Pek okumam.

0|0
    0|0
  • evet kitap okumayı severim

0|0
    0|0
  • Kitap kudru ne :P