Nasıl kısa sürede ingilizce öğrenilir?

öncelikle yabancı dil öğrenmek gerçekten gerekli mi ve kursa gitsem öğrenilir mi kaç ay alır orta seviye yeterli olur benim için

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ne işle ilgilendiğini ne yaptığını bilmeden gerekli mi değil mi bilemem ama yabancı dil çoğu insan için gereklidir. İnternette dolaşıyorsun aradığın bir şeyi yabancı dil bilsen daha çok kaynaktan araştırma şansın olur en basitinden.

Öğrenmek istediğin dille ilgili bilgin şu an sıfırsa bir kurstan, bir öğretmenden yardım alman faydana olur. Diğer türlü kolayca öğrenebileceğini sanmıyorum. Sonrasında kendini geliştirmek için altyazılı dizi film izleyebilirsin tabii ama sıfırdan öyle başlamak sana çok şey katmaz bence.

0|0
    0|0
    • örneğin iktisat bölümü okuyup iyi düzeydede bir ingilizceye sahip olsam faydalı olur mu peki

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende cok ugras verdim . Lisede saglik lisesi oldugumuz icin ing ustune pek dusmediler biz de sonradan ogrenmek zorunda kaldk. Neyse. Ilk baslarda sadece A1 ingilizce biliyordum su an B1 seviyesine gectim 2 yil yeterli olduu benm icin ama tabi bu senin dil yetenegine gore degisen birsey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ingilizce dizi film chat bu 3 lu iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...