Kapat

Batman The Dark Knight filmi hakkında düşünceleriniz?

Bu filmde asıl iyi karakteri yani batman i kötü olarak asıl kötü karakteri yani jokeri ise iyi karakter olarak gösterdiler. Birçok sitede profil resmi olarak bile vardı joker. Benim favorim batman di onun çizgi romanlarıyla büyüdüm, ama insanlar jokerden neden etkilendi?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Joker'den cok etkilendim cunku tam bir psikopat ayrica zeki.Bence her insanin icinde barindirdigi ama sakladigi yonunu gosteriyor aslinda hepimiz ne kadar psikopatiz ama belli etmiyoruz.Ayrica filmde karakterin ruh hali cok hos yansitiliyor kendinizi onun yerine koyabiliyorsunuz.Pis pis siritmasindan makyajina kadar her detayi sizi etkiliyor ve ele geciriyor.

0|0
    0|0
    • öncelikle pis pis sırıtmasından nefret ederim.Adam öldürüyo marifet yapmış gibi gülüyo.Etkilenmiş olabilirsin ama sözleri o kadar da iyi değildi bence senin görüşün saygı duyarım.Ama bir süper kahramanın bu kadar kolay harcanmaması lazım.Ben tüm filmlerde fantastik olsun veya başka tür olsun genelde iyi karakterleri tutarım iyi derkende anla işte yani kahraman nasıl olur ya işte.Ama senin görüşün saygı duyarım

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Batman The Dark Knight,diger Batman filmleri ile de kiyasliyinca en basarili olani bence.

Joker karakterini,daha önce de Jack Nicholson oldukca basarili canlandirmisti,kötü bir karakter olmasina ragmen zekasi ve cekiciligi ile izleyenleri etkiliyordu.Bu sebepten Joker karakterine karsi bir sempati de zaten vardi.The Dark Knight filminde de Heath Ledger bence Jack Nicholson`dan asagi kalmayacak bir performans sergilemistir.Bu sebepten,Joker karakteri Batman`den daha ön plana cikti diye düsünüyorum..

0|0
    0|0
  • Tim Burton ın dehasıydı bu,

AntiKahramanlar üretir bu herif.

Joker kötüydü evet ama öyle bir Kötü yarattı ki Burton ondan etkilenmemek imkansızdı.

AntiKahramanlar bazen kahramanlardan öteye geçerler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• öyle bir gösterim yok dostum. jokerin oyunculuğu konuşması makyajı 10 numara olduğu için baya dikkat çekti.

filmin ilginç tarafı 2 tane film içeriyor gibi olması. tam aksiyon bitti derken aslında tekrardan başlıyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü joker insanların beklemediği kadar zeki ve çekiciydi.. Umursamazdi tipi farklıydı kendi söylediği gibi 'planlı olan işlerde heyecan olmaz şurası patlayacak deseler patladığında kimse aa patladı demez önemli olan heyecan uyandıran plansız işlerdir ben hiç bir işimi planlamam' haklıydı gerçekten ve biz bunu sevdik.. Batman onu gökdelende sallandırrken bile hayat umrunda değildi insanlar onu sevdi.. bile hayat umrunda değildi insanlar onu sevdi..

0|0
    0|0
    • ewt ama bi işi yaparken asla bedava yapmayacaksın diyen bir adam daha sonra bankadan çaldığı paraları yakıyor çok saçma.Ben bu karakteri sewmedim çünkü kötü bi karakter bazıları o kadar çok abartmış ki ilahlaştırmak denen tabiri kullanmış orda dur derim ,ne kadar zeki veya güçlü olduğu umrumda değil ama tek bi gerçek var o da joker kötü batman iyi,yeşilcin kötü,spiderman iyi,askerler iyi gerillalar kötü işte anlatmak istediğim şey bu

• insanlar kotu karakteri sever unutmayalim :=) aslinda tam olarak o sekilde lanse edilmedi, bir nevi dogrulardi, joker bir cok olay sonrasi joker olmustu, batman ise karanliga kaymakla iyilik arasinda bir kahramandi hep :) ayrica kendisi favori karakterimdir, hala batman tshirtumu giyer sacma sacma gezerim

0|0
    0|0
    • böyle düşünme eminim güzeldir o t shirt hani insan çocukken bi süper kahraman olmak ister ya ben de batman olmak isterdim.

• yok ya ben seviyorum :D millete sacma geliyor. zaten baskili tshirt takintim var arada oldukca ilginc yazilari olanlar da dahil

• Joker karakteri, Jack Nicholson'ın oluşturduğu karakter sayesinde bir tabu gibi olmuştu; merhum Heath Ledger, inanılmaz bir performans ile aklımızı başımızdan aldı. Gerçek bir deliyi oynadı adam; hayran kalmamak mümkün değil.

0|0
    0|0
  • izlediğim en süper filmlerden biriydi 1 dakika durmadı hep süpriz hep süpriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...