Kapat

Evet arkadaşlar sansür başlamış. Fikirlerinizi nedir bu konuda ?

bu sitenin cinsellik kategorisine de gelebilir her an :/

Güncellemeler:
arkadaşlar bu puanlar benim maaşıma eklenmiyor :)) 1 yıldız verince ne kazandınız bilmiyorum yani girin bakın yasak mı yasak . p*rno olarak düşünmeyin olayı daha genişleyecek bu yasak .

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• johnny sins bundan sonraki hayatına manav olarak devam edecekmiş :(

1|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Güvenli internet hep vardı memnunum ama şu son kısıtlamalar olmadı ip değiştirmeyi nasıl yasaklar yahu.. Bilgisayarı temel seviye bilen biri olarak bunu doğru bulmuyorum elbette bunada bir çözüm bulunur.

1|0
    0|0
    • bende başta böyle diyordum ama bir çözüm bulunmuyor. diş kalp göz devlet ödemeyecek artık dedi yanlıştır dedik doğru çıktı buda ikinci darbe oldu bununda gerçek olduğuna eminim artık her söylenen gerçek

• Ya hacker'lık kursu alacaktım ben yazın of of :)

• İyiyi doğruyu öğretemiyorsan eğitim veremiyorsan çareyi yasaklamakta bulursun.

Aynı cahil,çocuk yetiştirmeyi bilmeyen anne babanın çocuğuna kötü bişey yaptığında vurması ya da yasaklayıp,cezalandırması gibi.

Sorunlara hep kolaya kaçarak çözüm bulma çabası.Çok yanlış.Bunlar hep geçici,pansuman tedaviler.Artık köklü değişikliklerin zamanı geldi...

1|0
    0|0
    • şeriat geliyor yakındır.

• köklü çözümü yapamazsın. iki kesim var birisi diyor ki biz dualarla fetihler yapan padişahların torunuyuz cinsel yaşam evlilikte olur ancak. bir kesimde diyor ki biz haremi olan padişahın torunuyuz cinsel yaşam ihtiyaçtır. yapamazsın köklü değişimi seviye bu .

• Yasalar sürekli değişir,bugün yasal olan şey yarın olmayabilir o yüzden yasaya dayandırmak pek doğru gelmiyor bana.Günümüz türkiyesindede işine gelmeyeni bir gecede yasa çıkartıp yasak haline getirmek çok kolay oldu

• bir zamanlar youtube da yasaklamıştı bu angutlar.kimi engelleye bildiler?deve kuşu bunlar sen işine bak kardeşim.

1|0
    0|0
  • amaçları cinsellik değilki bizim hakkımızda kötü yorumlar ve videoları yayılmasını engellemek araya cinselliğide sıkıştırıp insanları kandırmak,görmek lazım.Ama bizim millet uyanmıyor.

1|0
    0|0
    • bi yerde p*rnom çıkarsa diye interneti yasaklamak peh doğrusu link

• yapsın bizim işimize gelir madem ceza kescekler evet kendi adamlarıda girerse bu işin içine bak bakalım ozaman işin içinden nasıl çıkıyorlar bedavaya kömür vermesi değil :)

• Fakire. 31 bile cekmek lüks oldu yaw

0|1
    1|0
  • bi caresini buluruz yinede greriz istediklerini yapsalarda :D

1|0
    0|0
  • sağ elime nikah kıyma vakti geldi desene :D asdfash

1|0
    0|0
  • ayvayı yedik desene :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gelsin valla iyi olur .D

1|0
    0|1
    • :) geldi zaten

• rica ederim. delisi değilsen bence güncelleme ile belirtmene gerek yok zaten. öyle yaptığın zaman delisiymişsin gibi gözüküyor canım :)

• :) yok canım ya delisi filan olduğumdan değil ama bu sadece p*rno mevzusu değilki kenarda reklam açılsa çoluk çocuğun tıklasa açsa yanlışlıkla ceza sebebi olacak ip ile sabitlenmiş suçlar olacak kara listesi olacak. insanlık ayıbı bu. kalkıp adam 1 yıldız vermiş bu zihniyette olmaları çok üzücü zoruna gidiyor soru demek ki olanı anlayamıyor

Yükleniyor...