Sevdiğiniz sözlerden birini paylaşır mısınız?

Benim bu sabah bulmuş olduğum bir söz:

"Bir yanı dinlemeden karar veren, doğru karar verse bile adaletsizlik etmiş sayılır." -Seneca

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar seni hayal kirikligina ugratmiyor aslinda, sen yanlis insanlar uzerinde hayal kuruyorsun.

1|0
    0|0
    • Hayal olduğunu unutmazsan da, hayal kırıklığına uğramıyorsun :) Ben genelde film izlermiş gibi hayal kurarım. Filmdekileri sen yaşamazsın ama yaşamışsın gibi hoşuna gider :)

• Herkesin ask tanimi farklidir. Benim askim tanimim kimseye uymaz genelde. Sana da uymayacagini dusundum :) fakat yazdiklarini okuyunca, sanki benim diger yarim gibisin :) entetesan...

Bu arada evet o film, cesaretin var mi aska filmiydi ;)

• Kendine benzeyen birilerini bulmak hoş :) Hem filmi sevmemiş olsam bile içinde sevecek küçük bir şeyler bulabiliyorum :) Bu yüzden çoğu filmden sıkılmam, sadece korku filmlerini sevmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 5

• 1) Sahip olduklarına şükretmeyi bilmeyenin, kaybettiklerine isyan etmeye hakkı yoktur.

2) Ayağın taşa takıldığında ''Allah kahretsin'' bile dememelisin, Dua etmelisin ki taşa takılan bir ayağın var.

3) Sana kötülük yapan kimseyi ona iyilik yaparak cezalandır.

4) İnsanlara öyle iyi davranınız ki düşmanlar bile ölümünüze ağlasınlar.

5) Düşene sevinme, zamanın sana ne sakladığını bilemezsin.

6) Bir çocuğa ''yalan söyleme'' demeyin, doğruyu söyle deyin, birincisinde suçlamış ikincisinde yol göstermiş olursunuz.

7) Merhametten mahrum olanlar, her türlü hayırdan mahrumdur.

8) Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.

9) Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

10) Beyni şeytanlaşmış insanlara doğruyu anlatmak, su üstünde yürümek gibi bir şeydir.

11) Bir insana başkalarının yanında verilen öğüt, öğüt değil, hakarettir.

12) Kötü bir işin en gizli şahidi vicdanımızdır.

1|0
    0|0

• Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, Sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız.

- F. Dostoyevski

1|0
    0|0
  • "Tanrı yaptı demek çok kolaydır. Böylece soruyu cevaplamamıza gerek kalmaz." Dawkins'in sözü olduğu yönünde spekülasyonlar var ama anonim galiba.

1|0
    0|0
  • Yazdıklarımı boşver . . . Yazıp yazıp sildiklerimi bir görsen ! . .

1|0
    0|0
  • Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme,40 yılın hatırına sen kalayım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir alttaki soruyla çok uyumlu olmuşsunuz :)

1|1
    0|0
  • Yıllarca gözbebeklerimizi fark edebilecek kadar yakın ama içindeki anlamı keşfedemeyecek kadar uzak olan insanlar girdi hayatımıza. ..

1|1
    0|0
  • "paul'ün maaşını ödemek için peter'i soyan bir hükümet, paul'ün desteğini her zaman arkasında hissedecektir." -george bernard shaw.

1|0
    0|0
  • Bu dünyada güneşe bile layık olmayan nice insan var . Ama güneş her gün doğar. *Öyle bişeydisda*

1|0
    0|0
Yükleniyor...