Ankara'da ya da yakınlarında uzun yürüyüş yerleri var mı?

Malum havalar ısınıyor. Kız arkadaşımla elele yürümeyi seviyoruz. Dikmen, Kurtuluş, Göksu güzel yerler. Ya da Kızılaydan Tunalıya yürümek. Peki başka nereler var Ankarada elele yürünebilecek. Mekan tavsiyeleriniz nedir ? Ankara yakınındaki yerler de olabilir.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• altınparka gidin karşılaşırız belki:D

0|0
    0|0
    • iyi hatırlattın bak. Altınpark ta bilmeme rağmen gitmediğimiz bi yer. Yazdım listeye, teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 8

• valla ben bi anıtkabirin etrafında kaybolmuştumda kendimi bahçelide bulmuştum.snde kaybol 2-3 saat iyi yürürsünz :)

1|0
    0|0
  • 50. yıl parkı olabilir,yada ahlatlıbel olabilir

0|0
    0|0
  • "ankara parklarıyla güzel."bir melih gökçek aforizması:D

bol bol elele yürümek istiyorsan 50.yıl parkına gidin .

0|0
    0|0
  • hıc Ankaraya gitmedim ki =)

0|0
    0|0
  • Bende takıpteyım sorunun =)

0|0
    0|0
    • Ne cevaplar çıkar bilmiyorum ama eğer gitmediysen havalar biraz daha ısınınca Dikmen Vadisine kesinlikle git.

• atatürk orman çıftlgnde cok uzun parkur var.bahcelı.ve dıkmen vadısı.

0|0
    0|0
  • anıtkabıre cıkan o yolu yuruyun :)

0|0
    0|0
  • Keçiören Botanik parkı.

0|0
    0|0
    • google görselleri güzele benziyor. Biraz da ekşideki yorumlara bakayım. Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• bahçelide iyi olur yada beytepeye gidin yadaaa beypazarı ama oralarda baya uzak merkeze :D

0|0
    0|0
    • beytepeye herkesi alırlar mı ? Yani h.tepe öğrencisi olmak gerekmez mi ?

• Her yerden her yere yürüyebilirsin yani Ankara'da.Nasıl mekanlar hoşunuza gidiyor, gündüz mü akşam mı? Bunları söylesen daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • gündüz akşam ikisi de olur. Araba gürültüsü olmasın, gelenler düzgün insanlar olsun. Uzun uzun yürüyelim işte

• Yemek yemek için mesela Fige restoranı öneririm.Orada balık yemenizi.Hatta beyaz şarapı iyidir.Sonra Newcastle var.Daha sonra kahve içmeye Starbucks'a gidebilirsiniz.

• ankarada aşk başka :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...