Önümüzdeki seçimler ve cemaat(hizmet)?

2 sorum olacak,

Bu kadar olaydan sonra, Gelecek seçimde cemaat(hizmet) sizce hangi partiye destek verir?

Siz hangi partiye destek vermeyi düşünüyorsunuz?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu yerel seçimlerde CHP'yi destekleyecekler. Bildiğimiz gibi CHP'nin İstanbul adayı Cemaat kökenli

Gelecek genel seçimlerde ise Büyük Birlik Partisini destekleyeceklerini düşünüyorum

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cemaatin kökleri kurrussunn.. al bende ettim beddua. bu arada şu beddua kelimesi ne olaki? şey gibi. bed, ingilizce bad kelimesiyse, bed dua kötü dua demek :D neyse valla düşünmedim ve umurumda değil :) ben de hangi parti karar veremedim.. daha doğrusu düşünmedim.

1|0
    1|1
  • tek bildiğim, cemaat kaybetti.

2|1
    0|2
  • bana ters gelen ne biliyor musunuz , gülen cemaatinde hoca efendi ne derse o yapılıyor... akp ye oy verilecek VER... akp ye oy verilmeyecek VERME! kendi akıl ve fikrimiz yok mu kendimiz istediğimiz partiye oy veremiyor muyuz gülen cemaatinde olunca. ( cemaatlere karşı değilim sadece)

1|0
    1|0
  • kusura bakmayın ama ben doğru duzgun parti göremiyorum

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çoğu ilde cemaat evleri kapanıyor, insanlar çocuklarını onun dershanesinden alıyor, türkiyede her geçen gün gülen cemaati mensupları azalmakta türkiye recep tayyip erdoğanı seviyor. Benim oyum ak partiye.

3|0
    2|2
  • Cemaat neyse AKP o.

Kırsınlar bir birlerini hiç ... değil.

3|1
    1|0
  • Cemaatin oyları bölünecek sanırım, iddialar o yönde, ben CHPliyim

3|2
    1|0
  • kimi destekleyebilirler? tabiki chp

ama tayyip baskan taktı bu gulene interneti sansurledi nur cemaatini yok etmeden adama uyku yok...

bu sefer sert kayaya vurdun be fettullah

0|0
    0|0
  • Sağdan sola oy geçeceğini pek sanmıyorum o yüzden MHPye destek verir bence

0|0
    0|0
  • Tkp liyim , günesli günleri bekleyen cocuklardanim...

1|0
    2|0
  • Ben cemaate başından beri karşıydım. Cemaatin dış odaklı olduğunu düşünüyorum. Daha düne kadar koyu AKP karşıtı olmama rağmen, Mendereslerin Özal'ların Erbakanların nasıl harcandığını daha iyi anlıyorum. Siyasi istikrar için yapılan tezgahlanan oyunları gördüğüm için ilk AKP ye vermeyi düşünüyorum.

Bir siyasi liderin yalana başvurmasını anlarım ama , Dini lider havasında takılıp peşine insanları katıp fetva veren bir ikiyüzlünün , Dış odaklara hizmet etmesine anlayış göstermem arkadaş.

2|2
    2|1
Yükleniyor...