Digital Müzik mi, Türkçe Müzik mi?

Digital Müzik mi, Türkçe Müzik mi? sizin tercihiniz gençler ;)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• digital müzik derken ah ne kastettiğini anlasan bir de.. digital yani sayısal müzik diye bişey yok. dinlediğin şeş bileşenleri sayısal formatta kaydedildiği zaman sayısal (digital) formata dönüşmüş olurlar. arabesk de sayısallaştırılabilir, klasik müzik de..

muhtemelen elektronik müzik mi türkçe müzik mi diye sormuşsun.. türkçe müziğin milyonlarca alt türü var, hangisini sordun paşam? türklerin de gayet başarılı elektronik müzik parçalar bestelediğini biliyoruz. soruda neyi kastettiğini anlamak çok zor o yüzden..

ama dersen ki elektro/tekno müzikler mi yoksa türkçe pop mu, cevabım kesinlikle alternative rock olur. sana da tavsiye ederim. başlangıç olarak coldplay'i öneririm, seversen önerebileceğim milyonlarca grup var.

0|1
    0|0
    • emin ol sadece ilk iki kelimeyi okudum gerisinde bu iki kelme kadar saçmaladığını düşünüyorum yine uğraşıp yazmışssın eline sağlık ;)

• çok saçmaladım çok, adam yerine koyup cevap yazdığım için..

• özrümü kabul et bununla yaşayamam ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• EDM, UltraMusicFest <3

0|1
    0|0
  • Caz hariç her tür müzik

0|0
    0|0
  • trkçe müzik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dijital müzik , sanırım okuduğumda aklımdan geçen tekno tarzı sadece ritim olan müziği kasdediyorsun . Öyle ise dijital diyorum , değil ise bişe demiyorum .

0|0
    0|0
  • yerli üretim link

0|0
    0|0
Yükleniyor...