Whatsapp Özellikleri ?

Arkadaşlar özelliklerini bilen varsa bir yardımcı olsun uygulamaya ücretsiz sanırsam ek özelliklerini söylerseniz iyi olur teşekkürler

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• kullandım noldu ./ ayrıldım heriften dakikaları sayıyoruz ayrılıyoruz ./

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk 1 yıl boyunca ücretsiz kullanırsın. fotoğraf,ses kaydı,video ve müzik falan yollayabilirsin. profil resmin olur profil resminin altında yazabileceğin bir durum yeri olur ve telefon rehberinde numarası olan tüm whatsapp kullanıcılarını whatsapp listende görürsün ayrı bir işlem yapman gerekmez :) istemediğin kişileri engellersin ama onların sadece sana mesaj yazması engellenir yani değiştirdiğin profil resmini durumunu hepsini görürler :) ha bu arada mesajlaştığın kişilerin whatsapp a en son ne zaman girdiğini görürsün onlarda senin girdiğin saati tarihi vs görürler :)

0|1
    0|0
  • Ücretsiz ilk yıl sonra ücretlendiriyo az bir miktar ama senelik. Sen indir biraz karıştır anlarsın zaten

0|0
    0|0
  • Whatsappda ses kayıt yaparak karşındakıyle konuşabilirsin. foto yollayabilirsin. Kendine ait profıl resmi yaparsin . durum yazarsın. Anlıcağın facebook gibi :D

0|0
    0|0
  • ücretsiz değil aslında ilk yıl ücretsiz sonrası için yılda 2dolar istiyor diye biliyorum ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• karı kız meme fotoğrafı atıyor başka da bir poka yaramıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...