Film izlemek için en uygun zaman ve ortam nedir?

Film izlemek için en uygun zaman ve ortam nedir? Tamam bu işin saati falan olmaz ama ben geceleri üst üste 2 3 tane izlerim genelde.Çok az uyuyan bir insanım.Bunun da etkisi var .

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle sessiz bi ortam olması şart o yüzden gündüz film izlenmez.gece el ayak çekildiği zaman izlenir.birileriyle beraber izliyorsan filmi mutlaka kendi IQ seviyene yakın biriyle izle yoksa filmden bi şey anlamıyorsun sorulardan.ve kesinlikle tavsiye ettiğin bir filmi tavsiye ettiğin kişiyle izleme sürekli sonunu yada bir sonraki sahneyi sorarlar , söylersin kabahatli olursun söylemessin sormalar devam eder.

korku filmi izleyeceksen bira tavsiye ederim.romantik komedi meyve suyu.aşk tabiki şarap ve partner.aksiyon bilimkurgu gibi gaza getiren filmlerde gazlı içecekler tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 3 film mi .. Ben sevmem üstüste film izlemeyi bir film izleyince üstünde düşünmek isterim.. özelliklede ıkıncı fılmı izlemem.

Gece iyidir.

0|0
    0|0
  • her film sinemada izlenmez, gorselligi fazla on planda olan Avatar tarzi filmler sinemada mukemmel iken daha deneysel filmler ya da woody allen tarzi dialog-based filmleri evde izleme tarftariyim.

0|0
    0|0
  • Cumartesi ya da cuma aksamlari, neden? ertesi gun okul yok, cocugun kresi yok. cocugu uyutup kari koca film izlriz..

0|0
    0|0
  • akşam 8-9 da karanlık bir ortamda en güzeli

0|0
    0|0
  • Gece 12'den sonra.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne zaman ve nerede en çok film izleme modundaysan psikolojik olarak en uygun zaman ve ortam o zamandır

0|0
    0|0
  • sinemade sevdiceyzinle

0|0
    0|0
  • Benim için zaman farketmiyor.Evimde olayım, yanına bir kahve yapayım ya da bir kadeh şarap koyayım ve battaniyem olsun bana yeter.

0|0
    0|0
  • Gece

0|0
    0|0
Yükleniyor...