Bankamatık kartı nasıl cıkartacağım?

ben banka ıslerınden anlamıyorum hıc.bankamatık cıkartmak ıstıyorum paramı oraya yatırıp ıstedıgım zaman cekmek ıstıyorum ama nasıl olacak?her bankadan cıkarılıyor mu?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• tabi hemen yardımcı olayım

bankaya hesap açtır

sonrada bankamatik kartı istiyorum de hemen gönderiyorlar

başka bişi varsa aklında sor

haftanın 3-4 günü bankadayım :D

0|0
    0|0
    • hacı beleşmi :D

• bı sorum daha var.ınternetten alıseverıs yapıcam kapıda odeme secenegı yok bankamatıkden cekme oluyor mu?kredı kartı kullanmıyorum

• mail order şeysi var müşteri hizmetleirinden açtırıp yapabilirsin . :)

Erkekler Ne Diyor 8

• evet gidiyorsun hangi bankadan çıkaracaksan o bankaya hesap açtırmak istiyorum diyorsun daha sonra 15 gün filan sonra aynı bankaya kart geliyor aktivite ediyorlar şifre veriyorlar daha sonra sen onu bankamatikte kullanıyorsun yavaş yavaş ögrenirsin çok basit

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem finansbanka git ve oradan kendine fix card matik al..en iyisi oymuş..kadına diyeceksin ki ben kredi kartı değil de matik kartı çıkartmak istiyorum diye..o sana yardımcı olacak..masada oturanlara sor ama sakın gişelere yönlenme..

0|0
    0|0
    • neden gıselere gıtmeyım?

• masada oturan ablalar ilgileniyor zaten..gişeye gidip te oyalama onları..insanlar banka kuyruğunda sıra beklerken neden gidesin ki oraya?masadaski ablalar ilgileniyor..

• iş bankasına git 18den küçüksen velin olmalı büyüksen hemen işlemini alırlar iki hafta sonra da kartın elnde olur .

0|0
    0|0
    • ben degılde babamı gondersem ona verırler mı nufus cuzdanı versem o kısı burada olsund erler mı yoksa acarlar mı?

• senin adınaysa sen de olmalısın senin de imzanı istiyolar çünkü

• evet vadesiz hesap açtırıyorsun herhangi bir bankadan numara alıp konuş yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • hangi bankayla çalışıyorsan git ordan iste bir hafta içerisinde gelir

0|0
    0|0
  • banka şubesine gidip hesap açıcaksın bu kadar basit =))

0|0
    0|0
  • herhangi bir banka şubesine gitmen yeterli.tabiki en yakın olanı tercih etmelisin.

0|0
    0|0
  • ıkın zorlarsan belki çıkar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bankaya başvur

0|0
    0|0
  • Bankaya gidip sor :) cok.kolay bir islem hesap actiriyorsun onun uzerinden bankamatik karti cikartiyorlar. Bankaya gidince sira alirken dogru yerden aldigin surece sorun yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...