Kapıda ödemesi olan ama Tc kimlik nosu istemeyen güvenilir bir kitap satış sitesi var mı ?

internetten ilk kez kitap alacağım.

duyduğuma kitapyurdu.com da kapıda ödeme varmış ancak sipariş formu doldururken tc kimlik nosu da isteniyormuş. ben internete bu bilgiyi girmek istemiyorum. tc nosu istemeden kapıda ödemeli güvenilir bir kitap satış sitesi var mıbildiğiniz ? ona göre üye olacağım kitap sitesine boşuna üye olmayayım sipariş vericem diye.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Telefon hattı alırken, bankada hesap açtırırken sadece tc kimliği değil fotokopisini de veriyosun kimliğinin. Bu ikisine verdikten sonra diğerlerinden neden korkayım ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kitapyurdu kurumsal yapısı sağlam bir şirket bence çok ta sıkıntı yapmayın t.c kimlik no sunu zaten isteyen ulaşabiliyor bilişim çağında.bir de hiç bir zaman hırsıza kilitmi olur sözünü unutmayın biraz daha rahat olun diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Tc Kimlik nosunu senin adına fatura düzenlemek için istiyorlar, ben hep satın alıyorum kitapyurdundan

0|0
    0|0
  • e sende arkadsının adına ver sole arkadslarına hem nıe vermıosunkı sorun olcagını sanmıyorum olsa benim olurdu bn cok alısverıs yaptım ınternetten

0|0
    0|0
  • Ya kitapyurdu en güvenilir olanı açık ve net.. Onun dışında D&R varda onun kapıda ödemesi var mı bilmiyorum bir araştır istersen... Bu arada benim de bu aralar kitap aşkım kabardı güzel bir kitap önerebilirmisin rica etsem :)

0|0
    0|0
    • kitapyurdu güzel ama youtubeda kapıda ödemeli siparişin nasıl olduğunu tarif eden bir videoda sipariş formunda tc kimlik nosu istediklerini de gördüm ve bunu sıkıntı ediyorum. kitapyurdu hala siparişlerinde tc numarası istiyor mu ? alt tarafı kitap alıyoruz neden istenir ki ?

valla ben son çıkan popüler kitapları pek beğenmiyorum. dünya klasiklerini veya sherlock holmes serisini tercih ediyorum :) bir de 100 temel eserleri. ben de senin gibi uzun süre sonra yeniden kitaba başlayanlardanım.

• Ya günümüzde zaten çoğu site mesela kayıt olurken tc kimlik no istiyo (internetten alışveriş siteleri) , bu sitede formda tc kimlik no istemiş çok mu :) Merak etme bişey olmaz , sadece sen değil binlerce insan veriyo :) Al benden de o kadar , hem zaten farklı olmak lazım dimi herkesin okuduğu kitabı okursan ne anlamı kalır ki :D Geçende piyon diye bir kitap aldım 300 e yakın sayfası var işte 3 günde bitti kitap :D Uzun zamandır okumama rağmen kısa sürede bitirmem ne bilem güzel bişeydi :D

• kitapyurdu

0|0
    0|0
  • tc kmlik nonu napıcaklar yaa bu kadar cahil olma nikahına mı alıcak adam seni sanki :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim uzun zamandır netten kitap aldığım iki site var birisi kitapyurdu,diğeri okuoku...

İkisi de güvenilir zaten adresini adını soyadını vs veriyorsun ki kargo için gerekli bunlar bazı kargolarda paketi alırken de tc verip imza atıyorsun...Bunu bu kadar dert etmen enteresan bence.Kitapyurdunda tc istiyorlar ama okuoku için emin değilim kapıda ödemesi var mı ondan bile emin değilim ben genelde annemin ya da babamın kartından alıp nakit parayı onlara veririm.Kendi kartım yok.

0|0
    0|0
  • tcni vermekten neden korkuyorsun ki güvenilir bir site kitapyurdu

0|0
    0|0
    • bana saçmalık gibi geliyor. her kapıda ödemesi olan site tc istemiyor ki. ben eve koca kolilerle mobilya kıyafet bilgisayar gibi şeyler getirtiyorum onlar tc istemiyorlar. ama alt tarafı bir kitap için tc isteniyor. saçmalık bence.

• kitapyurdu tavsiye ederim. bulamam dediğin kitapları bile bulup buşturuyorlar. ben çok memnunum. birde idefix vardı ama o nasıldı ödemesi hatırlayamadım şimde

0|0
    0|0
  • Scala var ama üye olurken TC kimlik no istiyor muydu hatırlamıyorum ama kapıda ödeme seçeneği var ve forum doldurmuyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...