Yeditepede okuyup C de kalan arkadaşlarımız var mı ?

yeditepede okuyup C de kalan arkadaşlarımız var mı ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaa öyle Çotla'ya, Mirhan'a oturup ders çalışıyorum gibi ayaklar yapıp çalışmazsanız C'yle kalırsınız :)

0|1
    0|0
    • valla hiç gezmedim diyebilirim boşu boşuna kaldım keşke gezseydim :D yeditepedemisin sen

• Hee hazırlıktasın sen :D Onda durum nasıl işliyor bilemiyorum valla. Yarın senin için sorar yazarım buraya. Umarım en başından okumak zorunda kalmazsın :D

• yok en basından okucam o kesinde sadece yapılması gereken birseyler var mıdiye öğrenmek istiyorum ben kaldım ve okulla hiç konuşmadım pazartesımı ogrencm sınıfımı bılemıyorum :D

Erkekler Ne Diyor 2

• oha C'den bırakıyolar mı sizi?

0|0
    0|0
  • Hangi bölümsün

0|0
    0|0
    • tarih ama hazırlıktayım ben daha c kurundayım

• ortamı her özel üniversite gibi yani ama bende çok tereddüt etmiştim benim sınıfım çok iyi çıktı hiç öyle abartılı insanlar yoktu.. dersler açısındanda zor evet baya hızlı ilerliyorlar ama ben pek çalışmadım düzenli tekrar yapılınca bırde verilen worksheetleri yapınca oluyormuş arkadaşlarımdan gördüm :D ama ben derse yetişemedim baya hızlı gidiyorlardı birde İngilizce kaç sene görmedim aptala döndüm o hızı görünce.. birde devamsızlık yapma hakkın çok az diğer ünilere göre

• zaten sınavlar verilen worksheetlerden çıkıyomuş :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...