Üniversitede ingilizce bölüm okunurmu

arkadaşlar sıfır ingilizce bilen birisini düşünün üniversiteye ingilizce olan bir bölümü tercih yaptı o bölümü kaç yılda bitirebilir

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• allahın bir düz lisesinden mezundum.sıfır ingilizcem vardı.yüzde yüz ingilizce endüstri mühendisliği kazandım.ilk sene ingilizce hazırlık sınıfı.sonra 4 sene herbir dersin ingilizce olduğu bölüm dersleri.zorla istemesemde öğrettiler.okul uzamadan zamanında bitti ve sonunda advance seviyede ingilizcem oldu mühendis oldum bahçeler bize dardı pınarla büyüdük hesabı işte.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk yıl hazırlık okuyacaktır o zaman öğrenir

isterse ön hazırlık olarak kursa gidebilir

okulda normal zamanda biter

0|1
    0|0
    • hiçbir sıkıntı çıkmaz diyorsun yani hazırlıkla beraber 5 yılda biter

• evet

dediğim gibi istersen kursa da gidebilirsin

bulunduğun şehirde halk eğitimin belediyenin kursları olur ücretsiz onlardan yararlanabilirsin

yok dersen diğer tüm kurslara gidersin 3-4 ay içinde en geç temel eğitim verirler

• Hiç ingilizcr bilmeyen birisi zaten kazanamaz çünkü dil sınavıyla alıyor o bölüm.İngilizce yerine çok iyi Almanca veya Fransızca biliyorsan zaten kolay öğrenirsin.Bunları bilmiyorsan da kazanman için en azından bir temelin olmalı gerisi için zaten hazırlık sınıfı var.Ayrıca bu bölümü gerçekten istemiyorsan okumakta zorlanabilirsin.

0|0
    0|0
  • ben öyleydim 1 yıl hazırlık okudum 4 yılda bölüm olacak işte pek sıkıntı değil

0|1
    0|0
  • Hazırlıkta kalacaktır. Orada da öğretene kadar geçirmiyorlar. İş başa düşünce her şey paşa paşa yapılıyor. Hazırlıktan sonrası zaten öğretmelik eğitimine geliyor. Dille çok da bir alakası yok yani ...

0|0
    0|0
  • 3 yıl ingilizce lise okudum ünide ing dil edebiyatı okuyorum ilk yılım ve ben bile zorlanıyorum. sen düşün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hazırlıktan başlarsın. Mutlaka öğrenir kimse o :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...