KizlarSoruyor.com'da yarışma düzenlense kimler katılmak ister?

Biri bizi gözetliyor yarısması gibi ama burada bizi izleyenler KS üyeleri olacak 7 kız 7 erkek olacak :))

hangi üyelerle katılmak istersizniz ?

Sanırım gayet acık anlattım :)) yarısma ödülü 3000 xper =))

ahahhaa

Güncellemeler:
ödül:20000 xper nee olsa benden gitmio =) Katılmalarını ıstediginiz üyeleri belirtin ...
Nefes

amonraa(turker mühendis:)

Gizemi61

Hotdog

Cesaer

Laplaplap

sezoxxx

zencix

efsunum

baska aklımda yok sizde ekleme veya cıkarma yapabilirsiniz :))) ben oylamada yokum ben rahatıma düskün biriyim yatagımda sigara içmesem olmaz :)))

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• farkedermi ks üyesi olsun çamurdan olsun katılırım iş yok güç yok nasılsa :))

1|0
    0|0
  • bugun sitede bişi gördüm katı yürekli biriyim ama içerledim valla ne yalan söliyim, engelli arkadaşları dışlıyan birileri olmuş, fiziken engelli ama asla kalbi beyni engelli değildir eminim inanıyorum buna, onun için öyle bi kızla katılmak isterdim...

2|0
    0|0
  • arkadaşlarımla ;)

0|0
    0|0
  • Sıgara verirsen sülerim :((

0|0
    0|0
  • ben renk katardım.egom yok,kapı deliğine kamera takarlarsa z*çarken bile gözetleyebilirler.

0|0
    0|0
  • Yemek yapmam,bulaşık yıkamam,temizlikle işim olmaz. Sigaramı çayımı masaya bırakın arada üstüme battaniye örtün yeter :D

0|0
    0|0
  • iddalıyım çok kızla kavga ederdim

link

bunun gibiyim:)

0|0
    0|0
  • ilk sen derim

0|0
    0|0
  • Benimle gelmek isteyen çıksın bir adım öne:))

0|0
    0|0
  • kanlı canlı bir ödül olsa düşünüşlür..

0|0
    0|0
  • yarışma sonrasında kişilik bozukluğu oluşur. kafamda bardak kırma ustası olurum. neme lazım.

0|0
    0|0
  • nickini unuttugum ejderha dövmeli kız'ın kıtabından konuştugum bır bayan vardı, onunla :)

0|0
    0|0
  • katılmak için ikemetkah istiyor musunuz :))

0|0
    0|0
  • pekala zeki müren de bizi görecek mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...