Yahudilerle ilgili neler biliyorsunuz?

Yahudiler ile ilgili neler biliyorsunuz ve düşünceleriniz nelerdir?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Yahudi diyince, Filistin geliyor aklıma!.

0|3
    2|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dünyanin en zeki ama lanetli irki olduklarini biliyorum ansiklobedik bilgiler disinda.

...

2|2
    2|0
  • Kuranı Kerimde en çok anlatılan lanetli kavimdir.

1|3
    2|0
  • Dinlerine müslümanlardan daha çok sahip çıkan

acımasız insanlar... kendilerinden başka milleti kabul etmiyolar falan filan

1|2
    4|1
  • Yahudi olunmaz, yahudi doğulur!

2|2
    2|1
  • Dünya üzerinde ticaret denince akla gelen insanlardır.

1|1
    0|1
  • Lanetli ırk. Zeki ama zekasını fitnede kullanan.

1|2
    3|0
  • Kendi aralarinda birbirine yardim edip en fakiri bile zenginlestiren insanlar. Ama tabi kendi aralarinda. Helal olsun onlara.

1|1
    1|1
  • Çok zeki insanlar, gerek bilim olsun gerek sanat alanında. Suandaki cogu teknolojik ve bilim alanındaki gelismeleri ibrani kökenli bilim insanlarına borcluyuz.

2|1
    3|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Gel İbranice ya da Ladino konuşalım diyorum sonra da boğuluyormuş gibi garip sesler çıkartıyorum. Hiç sevmiyorlar asdfgfdsdfgfd

1|1
    2|2
  • dünyanın en iğrenç milliyetçi insanları

2|2
    3|1
  • insanları inançlarına göre değerlendirmek çok saçma birşeydir.ama çok zeki insanlar olduğu bariz ortada.

2|1
    1|1
  • Çocuklarını yetiştirme tarzları iyi işlerine düşkünler işçinin hakkını veriyorlar Ama fazla cani bir millet merhametleri yok

1|1
    0|1
  • Ticaretin kralını yapıyorlar. Bir de piyasayı öldürmeseler.

Bizim milletten daha güvenilirlerdir. Bir kere anlaştıktan sonra, kimsenin parası onlarda kalmaz.

Az çok bilirim.

0|0
    0|0
  • dürüst insanlar bence

2|0
    2|2
  • allaha inanıyorlar

1|1
    2|2
  • yahudilerin yarısı ateist olan.yahudiliği sadece bölünmemek için araç olarak kullanan.dünyaya en fazla zararı veren millettir

0|0
    0|1
Yükleniyor...