Tarih sizin için ne kadar önemli ?

Tarihten kastım dinimizin, ülkemizin, milletimizin geçmişi hakkında.Ben yeterince önemsemediğimizi düşünüyorum. Gelecek yorumlara göre güncelleme yapabilirim düşündüklerim hakkında.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bu ülkedeki tarih bilinci 0. çünkü okullarda ders kitaplarında bir sürü cümlenin içine ve takvim hasabının içine gömülü öğretiliyor dersler. tarihi sevdirelim, tarihimiz konusunda gençlerin beyninde farkındalık uyundıralım diye bir sitem, düşünce yok. en azından benim zamanımda öyleydi. ha tarihi gerçekten seven ve öğrenmek isteyen azınlık kendi çabasıyla bir şeyler öğreniyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu konuda eleştirmeye kendinden başlamalısın, derim ben öncelikle. Zira insan hep kendi merceğinden bakar dünyaya, kendi nasılsa başkaları da öyle zanneder...Kendini geliştirme gayretinde olan insan da hep yetersizliğinden yakınır, başkalarının yetersizliğinden değil...

0|1
    0|0
  • bence de bizim öğrenmeye hevesimiz de yok millet olarak, ezberletilerek hep derslerde sınav için öğretilmeye çalışıldığı için böyle bence

0|1
    0|0
  • Ben eski uygarlıkların tarihleriyle ilgileniyorum,tarih zorla öğretilen bir şey olmamalı bence.

0|0
    0|0
  • Milliyetcilerdende nefret ederim.

0|0
    1|1
  • Tarih tarihte kalır geçmişe dönük yaşayan insanlar lider olduğu için birçok ülke bu halde (Anlarsın sanırım)

Wolverine bu arada*

0|0
    0|0
    • Tarihini bilmeyen geleceğini tahmin edemez. Sen tarihini unutursan, düşmanı dost, dostu düşman bilirsen bugün olduğu gibi başımıza daha çok iş gelir. Şuankilerin geçmişe dönük yaşadıklarını düşünüyorsun ama yanılıyorsun.

• beggi düşüncen yanlış tarihini bilcen atalarını büyüklerini kahramanları

• Şu an ermeniler mi düşman yoksa tarih boyunca muttefik olanlar mı aç araştır, komik olmayın bu kadar

• Bu tip konularla fazla kafayı bozdum hayırlısı...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tarıhını Bılmeyen Tek mıllettır Herhalde türk Mılleti.

0|1
    0|0
  • Çok

0|0
    0|0
  • Tarih ucu bucağı olmayan bir süreç.. tam bılmesemde öğrenıyorum.

Ha, 1071 Malazgirt ile bnaşlayıp, Ntv belgesel kuşağında yoğurulan gençliğimizi affeyle ya rab dsad

0|0
    0|0
  • ne kadar geri o kadar ileridir

0|1
    0|0
  • tarih gerçekten her birey için çok önemli olmalı.bugün insanlar tarihini bilmediği için böyle boş bilgilerle kolay yönlendiriliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...