Bana bir hikaye lazım, yardımcı olursanız sevinirim...

konu: atlı karınca hikayesi bu hikaye ( 0-6 yaş) çocuğuna göre hazırlamam lazım siz olsaydınız ne yazdınız atlı karıncayla ilgili olarakk?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• netten arastır buluabılırısn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• atlı karıncanın hayalı. bir düşün bir at var uzaklara gitmek istiyor ama ne yaparsa yapsın dönüp dolaşıp aynı yere geliyor. kendine bulduğu tek mutluluk üzerine binen çocukların kahkahaları. bu temada bir şeyler yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • 2sini tembel yap digerleri calışkan tembelleri yolda tembellilkleinde yolllarını kaybedip karda kısda bırak

tabi giriş gelişme sonuc bir 2 de resim ciz

0|0
    0|0
  • Tarihini falan yazardım herhalde

0|0
    0|0
    • 0-6yas cocuklarına uygun olması acısında tarih yönünü alamam:((

Kızlar Ne Diyor 2

• hepsinininde farklı karakterlerde farklı işlerde farklı uğraşlarda olan karıncalar olarak düşünebilr insani özellikler katarak ve bunların bir noktada bir şekilde hayatlarının çakışmasını ele alabilrsin

0|0
    0|0
    • nasıl birleştirebilirim bi fikrin varmı peki?

• bir karınca hırslarına yenilerek hiç beğenmediği fakir bir karıncanın yardıyla ayakta durmaya çalışacak duruma gelebilir bir diğer karınca geçmişini,ailesini sorgularken bir başka karıncayla yollarının çakıştığını farkedebilir... bunun gibi hikayeler olabilir...

• katledilen sehıtlerımızı anlat zozan belkı büyüklerde anlamıs olur böylece ve nasıl ah aldıklarını da görmüs olurlar cocuklar da bu bılıncle buyur.çünkü ben bunu yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...