Horon oynamayı nasıl öğrenebilirim?

Arkadaşlar ben düz horon oynayabiliyorum ama biraz daha ilerletmek istiyorum, daha farklı horon çeşitlerini de öğrenmek istiyorum. Nereden , nasıl öğrenebilirim, kendimi geliştirebilirim.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaslarınla oyna sureklı ogrenırsın :D

0|0
    0|0
    • arkadaşlarım bilmiyor ki :D

• evde azıcık çalış öyle git :) bir de akrabalardan birinin eline gir, amcanın dayının kuzenlerinin falan, onlar isteseler de bırakamıyolar :)) yakın olunca

• olsa :D arkadas var sadece ama benim dugunlerle aram yok eklersen :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Hepsini biliyorum. Neredeyse tüm çeşitlerini.

Rize'liyim hem eheh.

Öyle kurs falan yalan ya, düğününe gideceksin. En iyi orada öğrenilir heheh.

0|1
    0|0
    • sağol :)ben de biliyorum da düz horon sadece :) bilen birileriyle çalışsam öğrenirim herhalde diğerlerini de

• deneyecem bunu inşallah rezil olmam :DD

• Boşver rezil olmayı, eğlenmene bak.

• bende merakli kofteci filminde gorup begendigim picak horunu isimli dansi ogrenmek isterim acikcasi :P ya da daha break dansa yakin olan kolbasti

0|0
    0|0
  • üniversitede isen halk oyunları ekibi oluyor. oraya katıl. öğrenebilirisn.

0|0
    0|0
  • Akçaabata gel öğretiyim :D

0|0
    0|0
  • Karadenizliysen dugunde ogrenirsin

0|0
    0|0
  • hemsine git isi ustalarından ögren

0|0
    0|0
  • bi kursa git ya da arkadaşlarına sor.olmadı teknoloji dünyasındayız.

google amcaya sor o sana yardım eder

0|0
    0|0
  • moveaxebx e katılıyorum bende karadenizliyim bende pek bilmezdim sevmedizdim ailemin zoruyla hep düğünlere gittim.arkadaşların zoruyla horonlara katılmaya başladım ilk başlarken kendini serbest bırak gerisi gelior ztn.

0|0
    0|0
  • laz arkadaşların olmalı :D

0|0
    0|0
  • iyi bilen arkadaşların varsa onlardan biriyle oyna arkadaşlarından daha iyi öğrenirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Folklor kursuna git.

0|0
    0|0
  • Ha uşağum ha :D ben folklor kursuna gidiyordum bir çok yöre öğrendim ama horon bilmiyorum bak :D folklor kursuna gitmen işe yarayacaktır.

0|0
    0|0
  • Gel ben öğreteyim :D Biz durup dururken bile oynuyoruz evde hele bir müziği duyayım tamamdır :) Ama genede kurslarına git zevklidir. :)

0|1
    0|0
    • evet çok zevkli :))farklı farklı bir sürü horon çeşidi var onları da öğrenmek için ya iyi bir kursa gitcem ya da iyi bilen biriyle öğrenmeye çalışcam, ama sanki kursa gitsem daha iyi olur

• kursuna git ya da gel ben öğretiyim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...