Biraz politiğe kaçıyor ama düşünceniz nedir ?

Günümüzde öyle bir raddeye geldik ki Türk olmada ne olursan ol baş tacı edil , sizin düşünceniz nedir bu konuda?

vatan sever olma , ayırmaktan yana ol , el üstünde tutul.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• bizim üst kimliğimiz müslümanlığımızdır, ümmetçi bir anlayışa sahip olmalıyız. modern dünyanın bize dayattığı kavramlar bize uzak olmalıdır. Allah katında en üstün olan ondan en çok korkandır. kimin hangi ırktan olduğu pek önemli değil.

0|0
    1|0
    • ozaman neden Türklere değilde başkalarına özerklik tanınıyor günümüzde? eğer hepimiz birsek neden bu özerklik ?!

önemli olan din değil.

• özerkliği tanıyan bizden olanlar değil, bize karşı olanlar. kendi maşalarına bu ayrıcalığı tanıyorlar.

önemli olan doğru tavır ve , davranıştır. buda ancak gerçek manada ( bugünkü şekliyle değil) islam birliğiyle mümkündür. Türk ırkından olup düşmanlarla işbirlikçi olan yok mu? istemediğin kadar.

• Azınlık psikolojisi durumu ve mağduriyet sendromu.

İkisi de güçlü ve toplumlar içinde tutulan tepkimelerdir.

Siyasiler bunu çok iyi gerçekleştirmekte.

Eskiden böyle birşey yoktu ,Türklük çok ön planda olduğu milliyetçi dönemler de vardı fakat hiçbirşeyin aşırısı iyi değil..

0|0
    0|0
  • yeter ya türklükmüş buymuş insan olmayı önce öğrenin

1|0
    2|0
  • İşte tam da algı mühendisliği ürünü bu bahsettiklerin. Milliyetçiliğin itibarsızlaştırılması, çağ dışı görünüm kazandırılması, milli şuur ve tarih bilincinin yok edilmeye çalışılması.. Neo-kapitalizmin esintileri... uzun mevzu, biraz da buranın mevzuu değil...

0|0
    0|0
  • Biz türkler yakmışız yıkmışız başkaları yapmış yine yıkmışız diyenler bu ülkede baş taçı cumhuriyet kadını oluyor başka ne beklenebilir

0|0
    0|0
  • türkün türkten başka dostunun olmadığının çok açık göstergesidir

0|0
    0|0
    • Türkiye deki sistem bunu gösteriyor. Türk olma ama ne olursan ol,

• türkler candır kimse onları ezmesin özellikle kızları

0|0
    0|0
  • ulan her boka sahipsin neyin eksik yıllarca türk olmayanlara bile ne mutlu türküm dedirttin daha ne istiyorsun

0|0
    1|0
    • kimler Türk değil ?

• Bilerek yazdım ;) ayırmayı iyi bilirsiniz siz.. Bu vatan da yaşıyorsan kurallara uymalısın , madem buraya ait değilsiniz Türkiye topraklarına yol verelim . Biz de rahat edelim olmaz mı? böylesi daha iyi değil mi Ne mutlu Türküm diyene sözünü çok görmüş. Bunu diyerek aslını inkar etmiyorsun, sen kürt asıllı ol kimse bişey demiyor, özerklik isteme yeter,

• siz alışmışsınız zaten millete yol göstermeye . çinliler kovaladı sizi kaçtınız geldiniz anadoluya buradan da milleti anayurdundan kovacaksınız haa... klavye kahramanı seni ... sen ne mutlu kürdüm diyebilirmisin de bakayım hadi kolaysa kardeşiz ya hani de bakayım türklüğünden bir şey kaybedecekmisin de bakayım hadi ne mutlu kürdüm de çık dışarı insanların yüzüne bakarak ne mutlu kürdüm de ... de da gör bakalım ne yapacaklar sana o zaman belki anlarsın .

ama neredeee

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin gibi dusunmuyorum.

2|1
    0|0
    • yalnışlıkla +1 verdim khretsin . :P

Neden ?!

• Şuanki liberal kapitalist sistem milliyetçiliğe karşı çıkıyor. Ben Türk'üm desen anında faşist ve ırkçı ilan ediliyorsun

1|0
    1|1
Yükleniyor...