Oldies but Goldies diye düşünen insanlar neden bu kadar az?

Yani gerçekten yeni çıkan müzik türlerinin güzel olduğunu mu düşünüyor herkes ? Eskiler çoktan tozlu raflara kaldırıldı mı ? Bu mu yani :(

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eskilerin gözünü seveyim ben. Yeni çıkanlardan 3-5 çıkarabiliyoruz anca bir şeyler.

Böyle link şarkı göremiyorum mesela yenilerde.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ? sen oldies dinleyenleri nerdee arıyorsun ?Yanlış yerde aradıgın kesin sanki

50 ler 60 lar 70 ler 80 ler dinleyen elbet de vardır.

ne dinliyorsun

0|0
    0|0
    • Arama yapmadım. Günümüz müziği üzerinden genel konuştum. Oldies dinleyenleri günümüzlerden cımbızla zor ayırırız yeminlen. Mikroskopla falan incelemek gerek.

• Yoo. cımbızla ayırmana gerek yok. Sadece nereye bakacagın önemli. Gercekten de dinleyen sayısı var bence. Yeni nesil belki azdır ama eskiler devam ediyordur

• yeni soundlar hep birbirini tekrarlıyo.. eskinin tadı başkadır

2|0
    0|0
  • 1980 sonrasını pek dinlemek istemiyorum...

1|0
    0|0
  • Tabii ki eski..

Orjinallik anlayışı yenilerde yok artık.. Popüler olan her parça, hayattan nefret etme sebebi artık..

link

1|0
    0|0
  • ben müzik sektörünün özellikle Türkçe müzik olarak gün geçtikçe gerilediğine inanıyorum. günümüz şarkıları haftalık şarkılar çoğunluktla. dile dolanan şarkı yapan pek yok artık

0|0
    0|0
  • Bence eskiler daha iyi

1|0
    0|0
  • Eskiler hala eskimediği için çok güzel, şimdikilerin sözleri bile saçma..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hak veriyorum sana eskiler candır. Arkamızda büyük bi kitle vardır üzülme sen :)

1|0
    0|0
  • link bunun gibi başka varmı ? REM losing my religion.

0|0
    0|0
  • eskilerin yeri ayri..

link

0|0
    0|0
  • Aksine bence old school müptelası çok daha fazla..

0|0
    0|0
  • eskilerden yanayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...