Ipad'den anlayan var mı?

İpad mini almak istiyorum ama onun kötü özellikleri ne biliyor musunuz ben android telefonuma müzik falan atamayacak mıyım? En önemlisi de sunum yapabilir miyim? Word falan kullanılıyor mu? Paralı mı ne kadar? Lütfen cevaplayın

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• muzik atamıcaksın çunku ıos işletim sisteminden androıde muzık ya da herangıbı bısı atılamıyor :( ancak ı tunesten atılabılıyor... sunum yapılabılıyor.. ... mıcrosoft office programları goruntulenıyor fakat çalışma yapılamıyor dıye biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• iPad'ler android değil biliyorsunuz, iPhone'nun İOS diye kendi işletim sistemi var, googleplay'den bir şey yükleyemezsin. Kendi ofis programı var, word widows kullanan telefonlarda (Nokia) var. iPhone, iPad kullanmak bir ayrıcalıktır, bu telefonlarda veya tabletlerde pek bir eksik bulamazsınız, fazlaları sizi yeterince mest eder; ancak android istiyorsanız Samsung Note serisine bakın derim.

0|0
    0|0
    • Ben ipad istiyorum da uygulamaları pahalı mı nasıl? Bir de ipaddw bluetoohtan htc telefonuma bir şey yollayamıyor.muşum galiba

• En önemlisi flash player videolarını açmıyor ona çözüm var mı

• App store'da uygulaması var satın almanız gerekir.

Yükleniyor...