Suudi Arabistan'da yaşam nasıldır?

Arkadaşlar şantiye için teklif aldım.Arabistan'a giden veya oralarda yaşamış birilerini tanıyanlar tecrübelerini anlatabilirler mi?Teşekkürler şimdiden

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• tekfen tower de çalışan arkadaşım var oda Arabistanda şantiyede memnun yani

0|1
    0|0
    • Kabul edersem Mekke'de olacakmış çalışma yeri.Çok sosyal bir yer olmadığını söylediler.

• Bir kafede oturayım. Haftasonları sinemaya veya avm ye gideyim.Varsa turistik yerlerini gezebileyim.Alkol arayan birisi değilim

• alkol konusu bilmiyorum. alkolsüz biralar olabilir. sinema avm felan tabiki vardır :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlerdeki partileri kaçırma.

Baskın olursa direk çatıya çık hiç saklanma zahmetine girme oradan yakındaki binaya atlayıp kaçarsın bir şekilde.

Benden bu kadar.

0|1
    0|0
    • :)))) Bu da güzelmiş

• Hangi ülkeye gitmiştin? :)

• Siz kac yuzyıllık devleti ne sanıyorsununz merak ediyorum :)) elbette hersey var. Nem yok bu yuzden sıcak olsada yasanılabilir. Ayrıca çöl degil karasal iklimi agırlık oldugundan ve çöl yakınlarında calısmayacaksanız sizin icin problem olmaz. Tek farkı haremlik selamlık. Yani herseyde cafe sinema vs.. kızlar ayrı erkekler ayrı. Ek olarakta kanunlara seriat hakim bu yuzden suc oranı en dusuk ulke.

1|0
    0|0
    • Mekke şehri olacak eğer kabul edersem.

• Sen daha ne istiyosun ki arkadasım? :)) kurallarını biraz garipsersin basta ama ben seviyorum

• Tatil için Ürdün'e gitmiştim hayatta gördüğüm en berbat yer çöl iklimi insanda intihar hissi veriyor, halk da komik türban takıp boya kutusuna dönen kadın çok

0|0
    0|0
    • Yeşillik ve doğa güzelliklerin olduğu ülkemizden gidince o hissiyatı vermesi doğal :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bar disko yoktur heralde :)

saten calısmaya gidiyorsun santiye işi:)

neyi merak ediyorsun ?

0|1
    0|0
    • Bar disko çokta aramam.Halk rahatlıkla gece dışarıda dolaşabiliyor mu? AVM kafe sinema denize girme vs. bir yabancı için rahatlıkla yapılabiliyor mu?

• tabiki yapabiliyor gun orda hiç bitmiyormus

yedi 24 acık heryer

• İşin zor kardeşim /:

0|0
    0|0
Yükleniyor...