Yüzmeyi nasıl ögrendiniz?

evet yuzmeyi nasıl ögrendiniz hiç bogulma ihtimali yasamadınızmı ?

sizce yuzmenin püf noktası nedir?

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• denizi olan bir şehirde büyümenin sonucu olarak hatırlamıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• yüzme bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Abimle öğrendim sadece 1 kere çok ileri gittigim için su yutmuştum yani suya bıraktılar çırpına çırpına ögrendim 6 yasında falan atlıyordum omuzdan denize :))

0|1
    0|0
  • Sudan korkuyorum... Ne çok iyi biliyorum ne de bilmiyorum... Ortada...

0|1
    0|0
  • 4 yaşında büyükşehir belediyesinde yüzme kursuna gittim. 10 yıl alt yapıda yüzdüm. hiç boğulma tehlikesi igeçirmedim o yüzden

0|1
    0|0
  • kendi boyumu geçmeyen bir havuzda öğrenmiştim.siz de öyle yapın

0|1
    0|0
  • Ya aslında akıllı bir insan boğulmaz ki. Çünkü hem suyun kaldırma kuvveti var, hem de akciğerlerimizde depolanan hava var. Kendini bıraktığında insan zaten yukarıya çıkıyor.

Bir çocuk havuzunda öğrenmiştim.

0|1
    0|0
  • Bata bata öğrendim:d

0|1
    0|0
  • çok kolay oldu lisanli bir yüzücüyüm suan:)

0|1
    0|0
  • Küçükken babam öğretmişti.

0|1
    0|0
  • bir kere boğuldumm sonnraaa öğrendimm

0|1
    0|0
  • Öğrenemedim daha bu yaz inş

0|1
    0|0
  • ögrenemedm hedeflermn arasnda..birazda utanyorum aslnda bu yasa okadar ögrenmedigime...evet ilk yüzme dersnde boguluyodm..ondan sonra zaten hep korkdm...sanrm püf noktasi düsünmceksn ne olabilr vs diye...yapacaksn

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendim

0|1
    0|0
  • 1996 da menekşe plajında boğulmama ramak kalmışken öğrendim <3

0|1
    0|0
  • Püf noktası cesarettir.İlk önce sığı olan yerlerde yüzücen,ilk başta ayaklarını salamayabilirsin,ama deniceksin bol bol.İlla ki bir süre sonra az az yüzmeye başlarsın

0|1
    0|0
  • baba beni alıp derinlere götürür kendi halime bırakırdı. yani çok boy verdim ve deniz kestanesi batarak öğrendim şimdi iyi olmuş diyorum. :)

0|1
    0|0
  • gelecekte biyoloji öğretmenim olacak olan adam öğretmişti. yaşıt kızları vardı benimle. erkekliğe bok sürdürmemek için sudan korksam da yüzdüm

0|1
    0|0
  • Küçük yaşta okuldan kaçar denize giderdik , cesaret tavan yapmıştı boyumuzdan derin yerlere girer tuzlu suları yutar ama hiç vazgecmezdik , öyle öyle bir bakmisiz balık adam olmuşuz :)) tehlikeli ama değdi

0|1
    0|0
  • defalarca boğulma tehlikesi geçirdim. yüzmeyi öğrenmenin tek açık şartı var o da cesaret. cesur değilsen yüzemezsin.

0|1
    0|0
  • Kursa gittim.

Ve pratik yaparaktan.

0|1
    0|0
  • 20 yasindayim hala ogrenemedim cok ugrastim ama olmuyor

0|1
    0|0
  • Batmayan Mayo seni biraz daha cesaretlendirecektir.

0|1
    0|0
  • 1 hafta kursa git su üstünde durmayı öğrenirsin daha sonrası yüze yüze gelir

0|1
    0|0
Yükleniyor...