Atatürk'ü neden sevmiyorsunuz ?

Atatürk'ü neden sevmiyorsunuz ?

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Atatürk'ü değil Atatürk'ü maşa yapanları, putlaştıranları sevmiyorum. gayet net.

2|12
    0|3
    • öyleleri varsa,onlari bizde sevmeyiz! cok dogal! ama ben öylelerine hic ne rastladim ne gördüm,akp ve fethullah zihniyetinde olanlarin bunu kullandiginida iyi biliyorum ama!^^

• başka kapıya.

• O eksi verenlere; Önce bir resminizi koyun,profilinizi acin,ondan sonra ne ötüyorsaniz ötün böyle konularda!^^ bugün türkiye meclisinin icinde bile dagdan inenler varken,sizin ne poh oldugunuzu nerden bilelim öyle degilmi!?^^

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben çok seviyorum

6|3
    2|4
  • Allah'a şükür,Atatürk'e teşekkür! Ben bu felsefeyle yaşıyorum.O kusursuz insanı sonsuz seviyor ve teşekkür ediyorum.Sevmeyen ölsün! Ve tabi O'nu bizim başımıza verdiği için Allah'a şükrediyorum.

7|3
    1|4
  • Atatürk bize Allah'ın bir lütfu.. Zorla kimseyi sevdiremezsin ancak o insanla ilgili kitap okumayıp, bilgi sahibi olmadan eleştirenlerden, küfredenlerden NEFRET EDİYORUM... Kulaktan dolma fikirlerle yorum yapmamalı kimse. Atatürk' un yaptığı iyilikler saymakla bitmez.. Şükürler olsun Allah' a bize onun gibi Bi önder verdi..

3|2
    0|1
  • Atatürk'ü severim. birçok kişinin yargıladığı gibi hem müslüman hem kapalı hem Atatürk sevilmez diyenlere inat severim. Çok büyük bir komutandı. Ülkemizin iyi yerlere gelmesi onun sayesinde oldu. Yalnız Atatürk'ü putlaştıran nerdeyse peygamberle aynı safhada tutanlar var onları sevmem. Atatürk put değil, büyük bir komutan ülkesi için iyi şeyler yapmış bir insan.

0|1
    1|1
  • Ataturku sevmeyenleri sevmiyoum

5|3
    4|5
  • Atatürk'ün eleştirdiğim çok az yönü var (Recep Peker'in 1935 yılında önerdiği, daha otoriter ve güçlü bir Türkiye için İtalya'nın o zamanki yönetim ve ekonomik modelinin tamamen örnek alınmasını şiddetle reddetmesi ve ''zorbalık'' olarak görmesi gibi)

Ama bunlarda benim için küçük şeyler. Atatürk'ü severim.

0|2
    1|1
  • O olmasaydı şu an onu sevmeme lüksüne sahip olamayacaklardı. Belki bu yüzden olabilir..

4|1
    3|5
  • Atatürk 'ü sevmeyen ölsün bence bu kadar nankörülük olmaz yaa

1|2
    1|1
    • eksileyenlerinde annesi ölsün inşallahda ülke temizlenir ya :))

• sevmemek değil. ama bu kadar yüceltmek çok yanlış. şahsi görüşüm şu yönde atatürkün annesinden babasından geriye inilebiliyormu? kimin torunu nereden geliyor ataları kim? bize nereden geldi kim yolladı. belkide sen türkiyeyi al küçült oranında başına geç dediler. belki o olmasaydı şu an daha büyük bir ülkemiz olacaktı. bilemeyiz at gözlüğüyle bakıyoruz sadece. ama sevmemek denemez saygı duymak lazım. allah kulu bir lafım yok. bu kadar yüceltenleride hiç hoş bulmuyorum

2|2
    3|2
    • Bu ülke Atatürk sayesinde küllerinden doğdu araştırmayı bırak bunu tarih derslerinden bile öğrenebilirsin . Ama galiba size bir senaryo veriyorlar sürekli aynı şeyleri okuyorsunuz

• Haklısın

• Atatürk olmasaydi, Simdik sen ingiliz olurdun, cünku onlar bu ülkeyi paylasmak istiyorlardi, ve Atatürk onlar savas acti ve onlarin inadina Türkiyeyi kurdu. Saygi duyman gerek. Duymuyorsan, hadi eyvallah

Erkekler Ne Diyor 13

• Kimse Atatürk'ü sevmem sorunda değil fakat saygı duymak ve ona saygısızlık yapmamak zorunda

Atatürk'ü sevmeyen birine sırf sevmediğinden hakaret etmek Ataya yapılan en büyük kötülük

2|4
    0|0
  • anıtkabire kuran ı kerim le giren adamı tutukladıkları için atatürkü sevmiyorum

4|4
    3|2
    • Atatürk din dü$mani degildi hicbirzaman! sizlere öyle yutturuyorlar ama farkinda degilsiniz!

Atatürk ellerini acip dua'da ederdi! ve vatanimizi kurtardi! ve hicbirzaman AKP hükümetinin yaptigi yolsuzluklari hirsizliklari yapmadi! birde üstelik dini kullaniyorlar,günah üstüne günah!.

• anitkabirin mimarisi bile beni sogutuyor diyorsun bak!^^ yani ba$tan görü$ünden ne poh oldugun belli!^^ sana cevap vermeye bile deger görmüyorum vazgectim!^^

• zaten sen niye atladınya onu anlamıyom bok gibi sanane sevmiyorum sevmek zorundamıyım benim fikirlerime ters zaten şu günümüzdeki atatükçüler en büyük vatan hainleri din düşmanları şu gezi olayların herşey meydana çıktı atatürkün arkasına saklanıp siyaset yapanlarda onu sevmemem için yeterince neden üretiyor benim şuanki liderim erdoğan dır atatürkün sattğı vatanı geri alan tek lider

• Atatürk'ü tabiki seviyoruz. Ama Atatürkçülük kavramının arkasına sığınan karaktersizleri sevmiyorum. Atatürk'ün adını kötüye kullananların yüzünden Atatürkçülük kötü bir şeymiş algılanıyor. Sorun kendini bir şey zanneden insanlarda Atatürk'te değil

0|1
    0|1
  • Arkadaşında dediği gibi günümüzdeki atatürkçüler demeyeceğim atatürkçü kisvesi altındaki müsveddeler atatürk bu ülkede sadece bir kesim tarafından sevilsin deye ellerinden geleni yapıyorlar doğal olarak ta ezilen kesim seveceği varsada sevmiyorlar

0|3
    1|1
    • biz 12 yildir ezilen kesimiz,ama ben hala seviyorum!

seni bilemem..^^

• ezilen kesim derken 12 yıl öncesiyle bı kıyaslamak lazım

mesla görünüşünüz yüzünden hangi üniveristeden kovulunuz

en temel hak olan eğitim hakkından mahrum bırakıldınızmı

yada hangi devlet kurumuna alınmadınız

yada asker olmak istediniz fakat sizin düşünceleriniz bize uymuyor diye hak etsenizde alınmadınız

bu ülkede ailesi başı ortülü diye asker olamayan bir sürü insan var

atatükçü olduğunu idda edip atatürkten nasibini alamamış cahiller yaptı bunları

• onlari bende yanli$ buluyorum,iktidara gelenlerin salakligi,insanin KILIK kiyafetine kari$Ilmamali özgür olabilmeli her alanda!

Ayni bugün cektiklerimiz gibi mesela,özgürlüklerimizi KISITLIYORLAR ve kültürümüze tarihimize saldiriyorlar..

• Bir daha gel Samsundan sarı saclım mavi gözlüm.. Nerdesin ? of beaa ! Ata'mm

3|2
    1|2
  • seni sevmeyen ölsün atam;

atatürk kimdir; (unesco)

atatürk uluslararasi anlayiş, işbirliği, baris yolunda çaba göstermiş üstün kişi, olağanüstü devrimler gerçekleştirmiş bir inkilapçi, sömürgecilik ve yayilmaciliğa karşi savaşan ilk önder, insan haklarina saygili, dünya barişinin öncüsü, bütün yaşami boyunca insanlar arasinda renk, dil, din, irk ayirimi göstermeyen, eşi olmayan devlet adami, türkiye cumhuriyetinin kurucusu"

0|1
    0|1
  • atatürkü seviyorum

3|1
    0|2
  • Sevmediğimi söyleyemem. Seviyorum ama yaradandan ötürü.

1|2
    0|2
  • osmanlı padisahlarından ataturke kadar bu ulke icin hayatını ortaya koymus herkesi severim nankorluk etmemek lazım yukarda ALLAH var

0|3
    0|2
  • Kim demi$ sevmiyoruz diye!?^^

o belli KISIM ve dü$manlarimiz sevmez ancak!

ana sen böyle yazarsanda sayfana o tarz ki$iler gelir zaten genellikle!^^

2|1
    2|6
    • O eksi verenlere; Önce bir resminizi koyun,profilinizi acin,ondan sonra ne ötüyorsaniz ötün böyle konularda!^^ bugün türkiye meclisinin icinde bile dagdan inenler varken,sizin ne poh oldugunuzu nerden bilelim öyle degilmi!?^^

• kraldan cok kralcıları sevmiyor bu millet

0|0
    1|0
  • avrupa yanlısı oldugu için imzaladı imzaladı verdi koskoca osmanlıyı

0|0
    1|3
    • Tam bir zırcahil yorumu. Osmanlı da böyle cehaletten yıkıldı işte, iyi oku da öğren kim neyi vermiş neyi almış.

• cahil sensin kukla lan bunlar bilinç altınıza iyi geçirmişler

• Atatürkü herkes sever. Atatürkün yaptıklarına herkes minnettar fakat Atatürkün ilah yerine koyup onu tanrısallaştıran insanları sevmem.

4|6
    0|2
Yükleniyor...