Resimde fotojenik olmayan biri gercekte cirkin midir?

merhaba arkadaslar, aynada kendimi yakisikli gorurum arkadaslar kizlar vallan ilgilenir benle, cok bakismam olur kizlarla ama resimlerde aynada gorundugum gibi cikmiyorum cirkin cikiyorum yani arkadaslarim vallan iyi cikiyo ama ben hep cirkin cikarim tabi bende aklima hemen yoksa bendemi bi bozukluk var diyorum haha sorun bendemi yoksa resimdemi

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• belki resimlerde nasıl durman gerektiğini bilmiyorsundur olabilir fotolarda gzl çıkmak biraz da duruşla alakalı

0|0
    0|0
  • fotojenik olmayan güzel insanlar resimlerde çirkin çıkabiliyor bazenn

1|0
    0|0
  • ya cirkin olup sadece resimlerde güzel cıksaydın öyle fotojenik insanlar tanıyorum ki gercekte görsen bu mu dersin o yuzden üzülecek değil sevinilecek bir durumdasın arkadasım .

1|1
    0|0
  • Umursamamak lazım

0|0
    0|0
  • kullanılan makineye göre değişir bu sennle bir alakası olamaz o kadar bence.

0|0
    0|0
  • Hayır değildir en çirkin insan bile fotoğraflarda güzel çıkabilir buna fotojeniklik deniyor çok güzel veya yakışıklı olabilirsin ama fotoğraflarda çok kötü çıkabilirsin.

0|0
    0|0
  • vallan ne demek ya?

Bazı insanlar fotojenik olmaz o kadar sen de onlardansın

0|0
    0|0
  • Önemli konuya parmak bastın,dijital makinelrde igrenc çıkıyorum..ama prof .fotograf makinelerinde kendim gibi çıkyorum..bence fotograf makinesinin kalitesiyle alakalı..

0|0
    0|0
  • Fotojenik dilsin işte boşver ya ben de öyleyim.

0|0
    0|0
  • hahhaah o kızlar kaşarmış bazıların dediğine göre

ona bakarsan ben resimlerde güzel çıkmıyorum normalde azda olsa güzelim.

0|0
    0|0
  • Sorun resimde. Senin ölçülerine uyduramıyordur kendini makina :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkesin en güzel çıktığı bir resim vardır. Ne hatunlar gördük biz resimleriyle gerçekte ki görüntüsü farklı bir insan gibi. Şişko,kısa,korkunç vs.

0|0
    0|0
  • ya bırak önemli olan gerçek dünyaa

0|0
    0|0
  • yok bazı yüz sekillerine makine tam odaklanamıyor kötü çıkabiliyo

0|0
    0|0
  • tek bildiğim fotoğraftan bakıp hareket etmiceksin şokta olabilirsin hayal kırıklığıda yaşayabilirsin canlı görmek gibisi yok

0|0
    0|0
  • çirkin değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...