Hiç hamama giden var mı?

Sorum bayanlara.. Hiç hamama giden var mi? Orda neler yaptınız nasıl bi giysiyle girdiniz?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet bikiniyle ama bazi yasca buyukler ciplakti. Bana cok ayip gelmisti. Ama hamam dedinde keske simdi gidebilsem ardindan guzel bi uyku. Ne guzel olurdu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• gittim ama kaplıcaydı bikiniyle girdim herkes öyleydi yaşlı kadınlar hariç

0|0
    0|0
  • hep gıdıyoruz cok eglencelı oluyo :) ama senın bu soruyu ne nıyetle cozdugunu anlayamadım hamamda napılır yanı.peştemal var sarınıyosun arkadaş.

1|0
    0|0
    • hamamların hijyenikliğinden şüpheliyim... kolayca bulasabilien hastalıklar bu kadar yaygınken hamam gibi toplu yerlerin temiziğinin güvenilir olması lazım... bir de pestemalin altı ne kadar temiz olacak, ordaki vucut kiri ne yadar vucuttan uzaklasacak incelemek lazım

• yoo hıjyen sorunu fılan yok rahat olabılırsın.gerekırse cıkıyo pestemal ay ne meraklısınz ayol

• hep gidicem gidicem bi gidemedim gitti =(

0|0
    0|0
  • gitmediim

0|0
    0|0
  • Ayyyyy cok severdim. Son gittigimizden sonra oteller disindakine gitmem. Biz bikinilerle kenarda annemler teyzmler birlikteydik. Yasli ciplak teyzeler bizi afedersnz ama genelevden cikma zannettiler. Tabii sonrasini tahmin edersnz teyzem sacini basini yolmustu kadinin.

0|0
    0|0
  • ben bi gittim aman yarabbi yaşlı teyzeler anadan üryan ortada bi havuz vardı cıbıl cıbıl atlıyolar. tellak teyze ağzında sigara erkek olduğuna yemin edebilirim. gün gibi orta yaşlı hatunlar toplaşmışlar şaka olsun diye oralarını buralarını açıyolar kabustu valla

0|0
    0|0
  • peştemal kalkmış artık moda bikiniyle hamama gitmek...

0|0
    0|0
  • Gitmedim ama gitmek isterim.

0|0
    0|0
  • Bi kere gittim, daha gitmedim.

0|0
    0|0
  • Hamam falan sevmem.

0|0
    0|0
  • Dürüyemin güğümlerini kalaylıyoruz ne yapıcaz ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hamamların hijyenikliğinden şüpheliyim... kolayca bulasabilien hastalıklar bu kadar yaygınken hamam gibi toplu yerlerin temiziğinin güvenilir olması lazım... bir de pestemalin altı ne kadar temiz olacak, ordaki vucut kiri ne yadar vucuttan uzaklasacak incelemek lazım

0|0
    0|0
  • küccükene annem götürdüydü bir sürü kadın vardı sadece orasını hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • Abiye giyiyorlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...