Türk kahvesini yabancı devletler sever mi

türk kahvesini diğer ülkeler ve milletler sever mıı bu benım odevıım amerıkalılar ingiltere fransa hindistan çin sizce seviyolar mıdır bıde genel olarak bizim ülkemize ait ve diğer insanlar tarafından sevilmiek hangi ürünler mevcut

Güncellemeler:
peki buna ek olarak ayranı severler mii

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• severler tabıkıı kulturumuzzu kım sevmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Türk kahvesi diye birşey yoktur. Çünkü Türkiyede kahve yetişmez.

Farklı kavurma ve pişirme yöntemi vardır sadece.

2|0
    0|0
  • Burda avrupadan(almanyadan) baktigimizda türk kahvesini icen birtane alman görmedim! ne evlerinde,ne di$arida!..

Onuda bo$verin hatta bizler türk marketlerinden Döner,balik vesaire alip evimize metroda giderken bile kar$imiza oturuyorlar ve dalga gecermi$ gibi konu$uyorlar; "iggg igrenc kokuymu$,yok bilmem neymi$,Cindeki böcek yemeleri gibi görüyorlarmi$ bizim türk usülü gidalari ve icecekleri"

(bende onlarin domuzuna demedigimi birakmadim^^)

avrupadaki insanlar bilmedikleri yabanci her$eylerden korkuyorlar ve bir fobi yaratiyorlar kendilerine göre,ayni müslüman kar$itligi ve yabanci dü$manligi gibi malesef..

0|0
    0|0
  • Eşşek hoşaftan ne anlar onları kahvaltı diye yedikleri şeyler bizim buralarda çerez diye satılıyor :/

0|0
    0|0
  • neden sevmesinlerki yani içiyolarmı bilmemde sevilmiycek birşey değil güzel birşey

2. soruya geçersek çinliler mesela koyun felan yediğimizde iğreniyolar diye birşey hatırlıyorum doğru olmayabilir ama D:

0|0
    0|0
  • Çok severler

0|0
    0|0
  • ayranı da seveler Türk kahvesinide ama yeterince reklamı yapılmıyor orası ayrı :) sonra başka ülker yok bu yemek bizim yok şu içecek bizim diyor

0|0
    0|0
  • O kadar çok severler ki, patentini almaya kalkışırlar.

bknz: Yunanistan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• amerikada kahvecilerde türk kahvesi sunulmaktadır

0|0
    0|0
  • İspanyol erkeklerime bir kahve yapmışım ki bana bayıldılar.

0|0
    0|0
  • Rusya'dan ilk geldiğimde çay içmekten daha zor gelmişti. Köpüğü özellikle midemi çok bulandırmıştı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...