Sevdiğim kız başkasıya çıkıyor! Konuşmalı mıyım?

Sevdiğim bir kız var fakat benim korkaklığım ve başka birinin de benden hızlı davranıp konuşmasıyla çıkmaya başladılar. Nasıl olsa sevdiğim kızı kaybettim, başka ne kaybedebilirim ki deyip kızla konuşmalı mıyım? En azından duygularımı bilmeli.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• HELL_IN_HELL sakın ha remix

sakın sakın sakın ha

yaklaşma sen o kıza

sakın sakın sakın ha

ortada mal gibi kalma

dün aklın neredeydi

kız gitti şimdi geldi?

aşkından ölsen

hiçbir şey değişmezki

(oryantal müzik giriyor ve ben başlıyorum hadin eller havaya hobaaa )

whats your name

my name is hell in hell

i*real turkish guide

(şimdi manasızca gülüyom )

look her, think her, f.ck her

Watch her but dont touch her

dont touch only watch

only

wacth...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

hosssurmusunuz

şimdi tecno müzik

...

nezle düet yapıcam kral tüvü vidyo müzük ödüllerinde

o zamana kadar bye...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• giden gitmeis zaten konuş gitsin belkide bi şansın olabilir bişeyde kaybetmezsin ama kendi içinde rezil olma durumu hariç bunuda düşünmelisin...

0|0
    0|0
  • Şu an çıkıyorsalar konuşmamalısın tabi ki başkasıyla birlikte şuan o, senden hızlı davranan kişinin yerinde sen olsaydın öyle bir şey yapsaydılar sevgiline ne olurdu? Ayrıca kızın sevgilisinin olduğunu bile bile gidersen gurursuz yüzsüz bir insan imajı verirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçti Bor'un Pazarı olmuş senin durum... Valla şu zamanlar senin için sancılı geçecek. Sürekli yanyana göreceksin felan... Pff :s

Vakti zamanında bende çok kaçırdım elimden lakin herşeye alışan bünye buna da alışır. Sen canını sıkma. Kızla da boş yere konuşup kendini yıpratma. Kız ters bi cevap verir olan sana olur :))

0|0
    0|0
  • bekle gör bakalım ne olacak belki o çoçukla yürümeyecek hayatın ne getireceğini kimse bilmezz

0|0
    0|0
  • sevgilisinin sana dalma faktorunu goze almissan anlat

0|1
    0|0
  • konuş tabii ki ama iş işten geçmiş bile ama sen yine de bir şansını dene kardeşim

0|0
    0|0
  • unut gitsin seni sevse sana yakınlık gösterirdi seni seven değer veren birini bul

0|0
    0|0
  • Korkaklığı kabul etmişsin,Yenilgiyide kabul etmelisin.Erkek adama bu durumda susmak yakışır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...