Patates 5 lira kuru fasulye 8 lira!

Patates 5 lira kuru fasulyenin 8 lira benzinin 5 lirayı aştığı bir ülkede neden dik durup Millet olarak genel bir boykot yapamıyoruz.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• sen nerde yasıyosun? burada patates 2 lirada istanbulda yaşıyorum

0|0
    0|0
    • ben uzayda yaşıyorum hayret bir şey patatesin niğdede hal fiyatı 3 lira iken sen nasıl istanbulda 2 liraya yiyorsun artısı araban var mıhiç benzin aldınmı onuda geç kaç liralık telefon konusması yapıyorsun kac lirası vergi ona baktınmı artıları saymakla bitmez ama ne yönde artı eksi yönde bir sürü anormallikler var.

• nigdede 3 lira ? ahahahahahahha tamam arabada var evet benzin pahalı ama napalım birileri istemiyo diye doguda cıkaramıyoruz petrolu

• yakında sadece zenginlerin osurabileceği bir ülke bekliyor bizi.

0|0
    0|0
  • Bence gayet normal

0|0
    1|2
  • Sonucun degisecegini bilsek yaparız.

0|0
    0|0
  • milletin sırtına bine bine kamburunu çıkardılar da ondan

0|0
    0|0
  • millet birbirine kenetlenemyor birlik olunmuyor birlik olunabilse tüketici olmadan üreticilik olmayacagı gösterilebilir

0|0
    0|0
    • kesinlikle bu bir çözüm ama tam çözüm değil ama dediğin yoldan gidilmesi gerekir.

Erkekler Ne Diyor 7

• Patates ve fasulyenın fıyatının yuksek olmasını bıle hukumete bağladınızya Baska ne denırkı.

Bıraz arastırın cahıl olmayın.

Benzın konusunda haklı olabılırsn

0|1
    0|0
  • Makarnaya zam gelirse yaparlar bence

1|0
    0|0
    • cok doğru bir şey söylemişssin ama makarnaya zamda gelse onu devlet zaten bedava veriyor bir çuval kömürde yanında cabası

• devlet sadece seçim zamanı veriyor geri kalan zamanda onlar alıyorlar bak makarnaya zam yap nasıl ayaklanacak millet

• yarınbigün burada enhafif dozda eleştiri yapıyoruz diye enağır cezayıda verirler.karartırlar yasaklarlar.kızlı erkekli sohbet tartışmak büyüük günahh.haremselam olması lazım.kadınlar sadece çocuk doğursun bulgur pilavı yapsın.hayalettikleri refah ülke modeli olur

0|0
    0|0
    • :))))))) ağlanacak halimize gülüyoruz endişene kısmen katılıyorum

• ama maalesef karşılarında duracak sağlam bir muhalefet yok.

• şuan çünkü patates dönemi değil her dönem bu fiyatlar kadar olmasa da patates yükselir. Ancak yiyecek içecekten çok konuşulması gereken çok önemli internet meselesi var neyse...

0|0
    0|0
  • yapsan ne olacak sonuç hep aynı

0|0
    0|0
  • Yiyecek içecek fiyatları inanılmaz artarken,ücretlere yapılan zamlar komik derecede.

Bizim insanımız ses çıkarmıyor pek.

0|0
    0|0
  • Herkes halinden memnun galiba...

0|0
    0|0
Yükleniyor...