Ağlayan erkek var mı? Bir şarkıya, bir film sahnesine...

Tamam duygusalım ama bir kadın gibi de kırılgan değilim. Bildiğiniz erkek. Fakat, duygusal bir film sahnesinde veya duygusal bir şarkıda gözlerim doluyor. Benim gibi olan erkek var mı aranızda veya karşılaştınız mı? Anormal mi bu? Tamam ağlarızda... Ancak, çok acı veren bir olay yaşadığımızda veya hatırladığımızda. Böyle olmam gerekmiyor muydu?

Mesela şu sahnede "kırmızılı kıza" hüngür hüngür ağladığımı hatırlıyorum. Şimdi izledim yine ağladım. Benim gibi ağlayanınız var mı böyle sahnelere?

link

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu güzel bir şey hiçbir insan duygusal olduğu için eleştirilmemelidir.Duygusuz vicdansız biri olmaktan kesinlikle çok iyidir sevgilim ve en yakın erkek arkadaşımda öyle bu çok güzel bir şey bence sonuçta hepimiz insanız hepimizin kalbi var bazı şeyler tabikide bize dokunur sakın kedini yargılama boşu boşuna keşke bir çok insan senin gibi olsa :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aglayan erkek candir cok tatlidir. sevgilim de aglar. cok seviyorum o duygusal hallerini.

0|1
    0|0
    • Bencede ağlamak güçsüzlük göstergesi değilki . Ağlayan erkek daha bir samimi daha bir içten

• Ee ne var ki bunda?

Vicdanını bir şeyler sızlatmış ki ağlıyorsun. Duygusuz, taş kalpli olmaktan yeğdir bu..

0|1
    0|0
  • GÖrdüm Varrrrr

0|1
    0|0
  • var karşılaştım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ayı, Büyük Adam Küçük Aşk gibi filmleri izlerken ağlarım. Sessiz sessiz biraz yaş dökülür. Etkiliyor çünkü

0|1
    1|0
  • bızde ınsanız kardesım ,sıkma canını begenmeyen almayıverir kucuk kızına,kemal sunalın garıp fılmınde bıle aglamışlıgım var benım,mesela eskıya.. insanım.. sal gıtsın aksını dusunenı bayır assagı...

0|0
    0|0
  • Ağlayabilirsin bu gayet doğal...

0|1
    0|0
  • abi sonuçtainsansın, normal yani. Ağlarız bizde ama uluorta değil.

0|1
    0|0
  • Babam ve oğlumda ağlamıştım sadece

0|1
    0|0
  • Anormal değil. Ben kızlar için hiç ağlamazdım ama 1 tanesıyle karsılasana kadar. Sonra bıdaha aglamadım.

Bırde mesela walkıng dead ın sezon fınallerınde gozlerım yasarıyor mutluluktan bunu hala çözebilmiş değilim :D

0|0
    0|0
  • bi kere ağladım.

0|0
    0|0
  • Kıza noluyo da aglıyon ağa duygusal olunursa sendeki çok abartılı demek kız ölse intihar edecen :))

0|0
    0|0
  • piyanist ve bu film ikisi de derinden etkiledi beni. Adrian Brody diyorum ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...