Ayran gönüllü kime denir?

ayran gönullu kime denir?

niye ayran gönul demişler ya?

ayranın sırrı ne ?

siz ayran gönüllümüsünüz peki?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ayran gönüllü demek yönü tek olmayan gönlü bir sağdaki bir soldakine kayan demek..

Neden ayran gönüllü demişler.. Eskiden ayran yayık dediğimiz şekilde yapılırmış.. Bir sağa bir sola...

Ben Ayran gönüllü değil olanıda sevmem..

0|4
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Şıp sevdi kişilere denir kisaca.

Ben degilimdir hayir.

0|4
    0|2
  • Her gördüğüne aşık olana

0|0
    0|0
  • Gönlünde ayran olana benceee

0|1
    0|0
  • herkesi sevene denir hayır değlim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• "Olumm aşık oldum laann.bu sefer kesin o,hayatımın kadını" diyerek gelen ve sonunda "buda değilmiş" diyerek bitiren kişilere denilir.Ayrıca 1 günde 3-4 kişiye aşık olabilirler."Gamze cok güzel aşık oldum ama mervede fena degil ondan da hoşlanıyorum" tarzı bir cümle kurmaları da yüksek olasılıktadır. Ben mi ? Yok lan ben öyle değilim. En kısa ilişkim 1 yıl sürüyor. Rakı gönüllüyüm ben.SEvdim mi tam sever sildim mi tam silerim.(Çok sert oldu ama cool)

0|1
    0|2
  • Ayran gonullu kime denir?

Hem ayseyi seviyorum hem zehrayi seviyorum tugceyi ise bambaska seviyorum gozdenin yeri ise apayri..hele hele fatma..o bambaska... ayran gonullu budur.

Bir zamanlar kaynana Semra'nin da dedigi gibi "daldan dala" repligi ayran gonullulugu anlatir.

Evet ayran gonulluyum

0|1
    0|0
  • Gönlü geniş :D ben değilimdir ama bende hissizlik olduğu çokta önemli değil :D

0|1
    0|0
  • Ayran gönüllü, insanlara çok çabuk güvenen, kanan insanlara denir benim bildiğim ama başka anlamıda olabilir. Benim bildiğim bu.

0|1
    0|1
  • Ayran içene denir sasfgdg

0|1
    1|4
  • degılım

.

0|1
    0|0
Yükleniyor...