Kapat

Içli şarkılar canımı çok yakıyor..sevgi görmek canımı çok yakıyor..ağlıyorum..neden ki..!

Müzik çalınca hüzünleniyorum özellikle çalgı seslerine..ağlarcasına, geberircesine..bu kdr üzüntü normalmi..üzüntüye en iyi ne gelir..derin bir hüzün var kalbimde..ve uyku bile uyuyamıyorum doğru dürüst..onun yerine gecede 1 paket maltepe ve birayı düz getiriyorum.. otomobil kullanırken uzun yolda asla 90 ile gidemiyorum..170-180 le tam gaz kullanıyor ş.içindede hızlı gitmesemde çok sert kullanıyorum..hem hüzün hem öfke hemde aşırı sevgi üçgeninde kayboldum ben..bazı şeyleri düşündükçe geberiyorum ne yapmalıyım..! şu hale özellikle üzüntüye ne iyi gelir..birde çok ama çok sabırsızım..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• psikoloğa ya da psikiyatra gidebilirsin gizli

0|1
    0|0
    • psikolog bana ne kdr yardım edebilir..ki..bana kaybolan yıllarımı üstümdeki baskıyı yapılan haksızlığı bana psikolog verebilir mi.. sadece direktif verecek yok onu yap yok onu yapma..

• kendi sabrımı takdir ettim öncelikle :)

soruna gelirsek sadece cevaplarda kural dışı bir durum varsa kaldırma yetkisine sahibim

• okey canım..sabır iyidir..özellikle nerede kullanıcağını bilene..gecen hayra kalıptı..bay bay..el salladım bak :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Pozetiv düşün, dertleş birileriyle

0|0
    0|0
    • dertleşmek istediğim tek bir insan var..ama onada açılmam zor biraz...zaten arkadaş çevrem çok az ve onlarlada herşeyi dertleşmiyorum..malum arkadaşlara pek sır vermem..

• haklısın yaa..aslında pek çok şeye dertleniyorumda neyse..üzülme sakın..birde birini seviyorum..sevdiğim insanda beni sevicekmi diyede dertleniyorum..konuşuyorum üstün körü ama açılma yok..neyse işte kendimi çok güçsüz hissediyorum..toparlanacağım işallah..ama çok duygusal olmak ta bir yere kdr..yaramıyor galiba..beni en çokta kötü insanların yol açtığı kötülükler..içimde birazda sinir birikmiş olmalı..ama düzelicem işallah..

• İnşallah düzelir her şey, sevdiyine de söyleye bilirsin, evet ya haylr cevabı alırsln ama onunda düşüncelerini bilmiş olursun.

• Hisssst kendine gel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 0|0
    0|0
    • inadına yapıyosun demi..!

• şimdi akşam akşam bir filmini izletecek bana haaa...zaten geç oldu..özledim lan coşkunlu alçolu filmleri..neyse sabah bir ara izlerim heralde..

• Yeşilçam iyidir başgan kada dağıtır :)))

Yükleniyor...