Yaza dugunum var beyaz esya hangi marka alinir

Beyaz eşya bakiyrm tecrübeli arkadaşlar önerilerinin nelerdir? çok pahali olmayacak uygun ve kaliteli memur maasina uygun

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Bosch almayın da ne alırsanız alın bence,arçelik filan. Kim beyaz eşyadan dertliyse çevremde hep bosch..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hangi markayı almalısın bilmem ama arçelik alma;

1) Dendiği gibi çok uzun ömürlü değiller

2) Garanti süresi atıyorum 2 yıl, zaten o 2 yıl içinde istersen makinaya çok yüklen bişe olmaz ama 3. yıla girdiğinde olur olmadık yerlerden bozukluklar çıkıyor

3) Hem garanti servisi gelse bile adamlar işlerini yarım yamalak yapıyor, diğerleri gibi değiller.

0|0
    0|0
  • Arçelik olsun beş kuruş fazla olsun.

0|0
    0|0
  • Arçelik

0|0
    0|0
  • bosh en iyisi ama biraz tuzlu diğerlerine göre

0|0
    0|0
  • Bi kere alın kaliteli alın en iyisi Liebherr

0|0
    0|0
  • arçelik al kesinlikle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ocak sonuna kadar baya indirimler vardı aslında,bosh kaliteli ama pahalıdır.. Beyaz eşyaların fiyatları en son baya uçuktu

0|0
    0|0
    • Hic sorma ya 30 ocakta baktim hepsi indirimdeydi ama para yoktu arabami satip alicam artik

• İşte bir kaç günle yarı fiyatına ürünleri kaçırdın diyebilirim.. Sağlık olsun bence indirimleri kovala yine,çünkü çok pahalı herşey zararlı çıkarsın.. Bekolar uygun ama kalitesni bilemiyorum

• Eğer gerçekten uzun ömürlü bişey istiyorsan. Bosch birinci tercihin olmalı ondan sonra siemens ya da profilo olabilir. Ben olsam arçelik beko vestelden uzak dururdum

0|0
    0|0
  • Pahalı olur ama bosch tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • haha soruna bak hele!;-)) DARISI sizin ba$iniza demek istiyor arkada$ heralde!?;-)

0|0
    0|0
  • arçelik iidir her zmn kalite açısından

0|0
    0|0
  • bosc un ucuz olanı bile alınır bence vestel,arçelik flan sakın bulaşma derim alınmaz başına dert alırsın tv de alacaksan samsung,lg,phılıps üçünden birini alabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...