Hadi evlilik programları hakkında yorum yapalım

İyi geceler herkese:) daha önce defalarca konuşuldu bu tv programları ama hadi bir kere daha konuşalım. Sizce bu programlar nedir ne değildir:))

Güncellemeler:
Bir de yaşımı nası düzeltebilirim, 21im ben:/

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben izlemiyorum bikaç defa ölesine yemek yerken denk geldim ilişkilerden anladığımız buysa harbi zıçtık biz:)evin var mıaraban var mıbilmem ne:)

1|0
    0|0
    • Madem çıktım buraya rezil oldum bari değsin diye tüm beklentilerini sıralıyorlar işte:)

• İzlemiyorum zaten. Sadece yorum istedim. Milyonlar izliyor malesef:)

• neyleyim kutumdaki milyon doları, sen şampiyon olmayınca lay lay lay:)izletcekler tabi daha rahat çalsınlar,halk afyonlansın beyni uyuşsun:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Etrafında aradığını bulamamış ve artık uzaklarda aramaya başlayan . elektirik almak değimini bolca kullanan :) ve çoğu para ve tv de tanınmak için oraya çıkmış insanlardır bence :D

1|0
    0|0
    • Ordan evlilik olur olmasına da çok yıpranmış olur. Hani böyle herkesin önünde teşhir ediyorlar ilişkiyi, mahremler ortada filan..

• aynen katılıyorum.

• Reyting amacıyla tip tip insanlar çıkarıyorlar . Sarmıyor beni

1|0
    0|0
    • Beni de. Menfaat oldu mu doğallık bozuluyor.

• ızlemıyorum :)

1|0
    0|0
  • esra erol dan mı bahsediyorsun hani şu legal pe-ze-venk mi ?

1|0
    0|0
  • bence böyle programlar seyretmeyin hanımefendi

1|0
    0|0
    • İzlemiyorum:) Sadece yorum istedim, sınıfta da tartışıyoruz ne var bunda:/

• hoşunuza gitmemiş olacak kanımca...

aslında programın başında hayal ürünüdür yazmaları gerek

ama niyet ahlak bozmak olunca..

efendim sabrınıza hayran kaldım teşekkür ederim.

• Farklı yorum tarzınız için de ben teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Can sıkıntısından soru sormuş bir halin var.

Yönetime mesajla bildir, düzeltirler.

1|0
    0|0
    • Can sıkıntısından sen de soru sormuştun. Badem bıyık, Mona Lisa mıydı, bunda bir sakınca göremiyorum.

• Kimse yazdıklarımdan hoşlansın diye yorum yapmıyorum.

Olayı şahsileştirme zira gizlisin.

Sanki sana bir garezim var da böyle bir cevap yazmışım gibi şahsileştirme. Öylesine bir soru sorayım demişsin gibi geldi.

Bu kadar eleştiriyi kaldıramayacaksanız sormayın. Bahsettiğin sorumdaki cevaplara bir bak istersen bir ara. Bana çapsız diyen bile olmuş. Ne olmuş yani, densin? Sorunu soruyorsanız biraz yoruma açık olun bence. İyi geceler.

• Eleştiri iyidir de bazen gereksiz geliyor, bu da benim düşüncem. Yine de sakince yorumlaşıyorum, kaldıramadığım bir durum yok. Karşılıklı fikir paylaşımı çünkü.. Ayrıca illa tanımak gerekmiyor, tanımadığın birine de eleştiri yapmak isteyebilirsin soğukluk hissedip. İyi geceler.

• Özellikle yaşlılar izliyor bunu. İlginç . Ha birde oradaki yaşlılarda elektrik arıyor şaşılacak şey

1|0
    0|0
  • zaman kaybı :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...